Belmondo s dcérou: Krásnej Stelle ešte stále nebolo 18 rokov!

Spread the love

Jean-Paul Belmondo už má pomerne úctyhodný vek, čo sa rozhodne nedá povedať o jeho najmladšej dcére. Pohľadná Stella ešte stále nie je plnoletá. Otecko už na ňu, ale môže byť hrdý.

 

Legendárny Jean-Paul Belmondo tento rok v apríli oslávil už 87. narodeniny, a tak je jasné, že dobám, kedy dokázal očariť nejednu krásnu, veľakrát aj vydatú pani už dávno odzvonilo. Ešte pomerne nedávno ale bolo všetko inak.

Pravdou totiž je, že najmladšia z jeho troch dcér je stále ešte neplnoletá. Slávny Francúz ju má so svojou druhou manželkou Natty, ktorá ju priviedla na svet v roku 2003. Na základe fotiek môžete sami posúdiť, ako sedemnásťročná Stella vyrástla do krásy.

S jej mamičkou už však populárny herec nežije, rozviedli sa päť rokov po narodení dievčatka. Ani prvé manželstvo s Elodie nemalo moc dlhé trvanie. Brali sa v roku 1953, o dvanásť rokov neskôr sa rozvádzali.

Spoločne mali tri deti: syna Paula a dcéry Florence a Patriciu. Posledná menovaná z nich bola najstaršia, jej život ale skončil tragicky. Patricia v roku 1994 zomrela pri požiari. Žiadne z detí sa v stopách otca na hereckú dráhu nedalo, len syn Paul sa mihol v jednom filme.

 

 

You Might Also Like