Automechanik videl každý deň smutnú ženu, keď prechádzala okolo jeho dielne. Jedného dňa sa jej však rozhodol pomôcť!

Zo všetkého najviac milujeme, keď sa s vami môžeme podeliť o pekný príbeh so šťastným koncom! Po jeho prečítaní sa totiž vždy oživí viera v ľudskej dobro Američan Richard Newberry je naozaj výnimočný človek …

Richard vlastné svoju autodielňu. Počas jedného mesiaca si všimol ženu, ako smutne prechádza okolo jeho dielne. Jedného dňa si zase všimol, že plakala. Rozhodol sa s ňou preto porozprávať. Richard na prvý pohľad nevyzerá ako veľmi empatický človek a je dôkazom toho, že sa nikdy nemáme spoliehať na prvý dojem!

Keď zbadal uplakanú Erestinu Nunezovou, chcel sa s ňou aspoň na chvíľku porozprávať. Žena bola vo veľmi zlom psychickom stave, ale o tom neskôr. Ukázalo sa, že Ernestina chodí každý deň 1, 5 km pešo do štátnej školy, kde pracuje ako vrátnička. Peniazmi chce pomôcť svojej neveste a 2 vnúčatám.

Ernestina syn, Daniel bol bývalým vojakom. Po návrate domov sa nemohol spamätať. Trpel posttraumatickou stresovou poruchou. Bohužiaľ sa mu nedostalo pomôcť … spáchal samovraždu a zanechal po sebe manželku a 2 deti.

Keď si Richard vypočul celý príbeh neznámej ženy, s ktorou sa nakoniec spriatelil, rozhodol sa jej pomôcť. Najprv to začalo rozhovorom. Ernestina sa cítila osamelá, uťahaná a všetko videla čierno. Teraz sa mala aspoň s kým porozprávať. Potom sa ale stalo niečo ešte krajšie. Automechanik jej daroval … auto! Teraz už nemusia denne chodiť do práce pešo a tiež je to veľká pomoc aj pre jej nevestu.

Úžasný človek, že? Keď sa ho spýtala na dôvod, povedal, že v minulosti sám trpel … Bol vo väzení a potom bol bezdomovcom. Teraz má úžasnú rodinu a prácu, ktorú miluje. Chce so svojím šťastím podeliť aj s ostatnými.

zdroj: myjsmezeny.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com