Angelika, krásna herečka, ktorá stvárnila lámačku mužských sŕdc. Ako vyzerá slávna, 80. ročná herečka dnes?

Michèle Mercierová si v sérii filmov o Angelike zahrala práve hlavnú úlohu. Očarila mnohých divákov a vďaka tejto postave sa táto herečka stala slávnou. Všetky ostatné filmové úlohy Michèle Mercierovej boli zatienené Angelikou a to právom. Francúzskym filmárom tiež priniesla úspech.

Všade samá Angelika:
Fanúšikovia, ale aj neprajníci, začali herečku stotožňovať s Angelikou čoraz viac. Sama Michèle Mercierová opustila Francúzko, kvôli nečakanej publicite a čoraz otravnejším novinárom. Presťahovala sa do Hollywoodu. Snívala aj o inej prevratnej úlohe, ktorá by jej priniesla podobný úspech. V snahe vymaniť sa z vnímania napísala aj biografiu s názvom Ja nie som Angelika.

Nové vrásky:
Bohužiaľ, osobný život herečky, ktorá stvárnila Angeliku, bol miestami až príliš podobný jej postave. Šťastie na mužov ju obchádzalo a to nie len v jej súkromných kruhoch, ale aj tých pracovných. Jej agent si na nej totiž pekne zarobil a ošklbal ju o niekoľko miliónov. Čo sa týka vzťahov v jej živote, tak aj pri tých sa jej lepila smola na päty. Z jej prvého manžela, Andre Smaghea, sa stal alkoholik, ktorý musel ísť na liečenie.

Odmietal rozvod, za ktorý si nechal doslova zaplatiť. Herečka mu vyplatila veľmi slušné peniaze a on napokon súhlasil. Jej druhý manžel, Claudeom Bourillotom, ju tiež podlo okradol. Jedného dňa jednoducho zmizol so všetkými herečkinými šperkami a peniazmi. Jej ďalší vzťah sa tiež skončil tragicky. Herečkin priateľ zomrel. Posledný vzťah stroskotal kvôli pôvodu. Michèle Mercierová totiž začala randiť s talianskym princom.

Ako je na tom dnes?
V súčasnosti žije táto herečka opäť vo Francúzku a to konkrétne v meste Nice, kde sa aj narodila. Má osemdesiat rokov a vo svojom voľnom čase píše knihy. Aj napriek tomu, čo všetko jej život pripravil stále vyzerá dobre. Dokonca je aj majiteľkou ocenenia od francúzskeho ministra kultúry Renauda Donnedieu de Varbesa, ktorý jej vyjadril osobný obdiv.

ZDROJjenzeny.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com