Alena, známa jasnovidka, povedala ako si do života prilákať šťastie a veľa ďalšieho. Jej rady stoja zato!

Jedna známa jasnovidka povedala, ako si prilákať do života šťastie a prosperitu. Na naše prekvapenie to funguje. Alena Kurilová už pomohla veľkému počtu ľudí vyriešiť ich problémy, ktoré sú z rôznych oblastí života. Presne vie, čo a kedy je potrebné urobiť.

V jednom z rozhovorov nám prezradila, ako si prilákať šťastie, zdravie, ale i pohodu do rodinného krbu. Práve preto sa môžeme podeliť o jej cenné skúsenosti a rady, ako si už úspešne naštartovať život… Deň pred dôležitou udalosťou, pred odchodom do postele si odložíme topánky, v ktorých pôjdeme na túto udalosť, špičkami k východu.

Nasledujúce ráno, v týchto topánkach musíme prekročiť prach dverí svojou pravou nohou.Pre šťastie na však prezradila iný trik. Akokoľvek divne to vyznie, mali by sme si kúpiť podkovu. Hlavnou podmienkou, však je, že táto podkova by mala byť nová, alebo by to mal byť suvenír.

Povieme niekomu z našich príbuzných, aby túto podkovu skryli, a my ju budeme hľadať. Keď ju nájdete, zaveste ju nad vchodové dvere s koncami smerom hore. Takto otočená podkova vám zaručí blahobyt a pokoj rodinného krbu.

Ak sa chceme zbaviť nejakého ochorenia, táto jasnovidka pozná spôsob, ako sa môžete vy, alebo vaši príbuzní tohto ochorenia zbaviť. Za týmto účelom zoberieme plachtu daného človeka, otvoríme okno, pretrepeme ju a povieme: “ Nový deň – nové jedlo, nový deň – nové zdravie“.

Prilákanie potrebných výhod, je potrebné realizovať počas Vianoc. Otvoríme vchodové dvere, vezmeme sekeru a klepneme tupou stranou o prah. Súčasne povieme: “ Prichádzam, prichádzam, znovu do domu … (pomenujete to, čo chcete)“.

Môžu to byť napríklad peniaze, alebo vzájomné porozumenie s rodinnými príslušníkmi. Práve táto jasnovidka, ktorú sme už vyššie spomenuli, túto metódu praktizuje a aplikuje vo svojom každodennom živote. Hovorí, že funguje.

Pokiaľ však, hľadáte lásku, alebo hľadáte spriaznenú dušu, musíte si dať počas mäso pôstu vyveštiť. Nie je to hriech, ide o dávny rituál. Takto dostanete nápovedu, koho a kde máte začať hľadať.

Ak chcete dopomôcť oblastí konfliktov, respektíve ich minimalizácii, stačí sa postarať o kuchyňu. Znie to prekvapivo, ale ak s dobrou náladou pripravíte jedlo, a čo je najdôležitejšie, investujete do neho kúsok duše, roznesie sa pozitívne naladenie. Tak do jedla, ako ide o jeho konzumentov.

Ak urobíte z plánov realitu, znamená to že sa zaujímate o seba a o vaše sny. Len takto budete môcť mať životnú energiu, ktorá vám pomôže prežiť menšie turbulencie a dostať sa z nepríjemností, ale aj negatívnych období. Najlepšie je spísať tieto svoje túžby a priania na papier, položiť okolo nich sviečky do kruhu. Ideálne je navštíviť miesta v domácnosti, kde sa duchovne viete nabiť. Čo je však najdôležitejšie, je potrebné aby ste odchádzali ľudí, ktorí vás vyčerpávajú.

Ak je vaším problémom dôvera a nemáte dostatočné sebavedomie, mali by ste praktizovať tento rituál. Vezmite si červenú nitku z prírodnej bavlny s dĺžkou od stredného prstu až po lakeť. Uviažte postupne na nej 12 uzlov. Súčasne pri každom viazaní povedzte: “ Chcem, aby všetko fungovalo“.

Potom vložíte túto niť pod rohožku pri vchodových dverách. Keď budete opúšťať váš byt, prekročte ju pravou nohou. A ešte jedna rada na záver. Robte to, čomu veríte. Pokiaľ si myslíte, že je to nezmysel, nemali by ste robiť takéto rituály. Pamätajte si, že základom v živote každého z nás je vďaka. Vďačnosť za všetko v našom živote.

ZDROJ: takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com