Aký bude pre vás rok 2022? Výber mandaly vám prezradí, čo vás čaká a neminie!

Vyberte si mandalu, ktorá sa vám najviac páči a zaujme vám, a tá vám odhalí, aký pre vás bude rok 2022.

1. Tento rok bude skutočne NEOBYČAJNÝ. Rok 2022 sa bude od predošlých odlišovať priam diametrálne. Pamätajte si však, že nové a neobvyklé neznamená zlé a obzvlášť nie teraz.

2. Rok 2022 bude pre vás ROMANTICKÝ, možno jeden z najromantickejších vo vašom živote.

3. Tento rok bude fakt ÚSPEŠNÝ. Treba si však správne stanoviť priority a zvoliť si tie pravé oblasti, v ktorých chcete uspieť, aby ste zbytočne nemíňali energiu a silu na zbytočnosti.

4. Rok 2022 bude veľmi VESELÝ a to aj v prípade, že ste seriózny človek. K radosti a veselosti budete mať množstvo dôvodov. Váš úsmev a dobrá nálada k vám  privedú dobrých a pozitívnych ľudí, či už v pracovnej alebo súkromnej oblasti.

5. Tento rok bude POKOJNÝ. Nebudú váš v ňom čakať žiadne zmätky, či nepríjemné prekvapenia a všetko v ňom pôjde ako po masle tak, ako si prajete.

6. Rok 2022 bude skutočne ŠŤASTNÝ. Šťastie bude vašim spoločníkom počas každej jednej minúty. Len sa oňho nezabudnite podeliť s ostatnými ľuďmi.

7. Tento rok bude veľmi DOBRÝ. Z minulého roku sa nič zlé nebude prenášať do tohto. Zmeňte teda uhol pohľadu a prijmite všetko dobré a pozitívne, čo vám život nadelí.

8. Rok 2022 bude NEŠTANDARDNÝ. Pokiaľ ste ateista, bude to pre vás dosť ťažké, pretože si nedokážete logicky vysvetliť to, čo sa vám bude diať…

9. Tento rok bude pre vás MNOHOSĽUBNÝ. Aj keď budete mať miestami pocit, že na vás všetci zabúdajú, v skutočnosti vás potrebujú a skôr či neskôr sa ozvú. Navyše dostanete skvelé nápady, ktoré vám pomôžu vo všetkých životných oblastiach. Síce nevýjdu všetky, ale niektoré sa stanú základom do skvelej budúcnosti.

10. Rok 2022 bude skutočne ZAUJÍMAVÝ. Vo vašom prípade stopercentne platí, že šťastie máte vo vlastných rukách. Prídu nové veci, ktoré vás zaujmú a určite sa nebudete nudiť.

11. Tento rok bude PODIVNÝ. Váš život sa začne podobať na detektívku, ale bez vrážd a ostatných negatív. Budú sa však okolo vás diať kopec nepochopiteľných vecí, ich rozlusknutie príde až ku koncu a môže byť skutočne veľmi pozitívne.

12. Rok 2022 bude ŠTEDRÝ. Prajte si toho veľa a všetko, čo vás napadne. Vyššia moc vám totiž bude načúvať a vaše priania sa splnia. Buďte však opatrný a nezabúdajte, že splnené priania nemusia vždy priniesť šťastie.

13. Tento rok pre vás bude ROZPRÁVKOVÝ, aj keď ste úplný skeptik a cynik. Prihodí sa vám niečo nádherné, čo si nedokážete vysvetliť. Akoby ste sa ocitli v rozprávke a boli jej hlavným hrdinom.

14. Rok 2022 bude PLODNÝ. Aj projekty, na ktoré ste už aj zabudli, začnú prinášať svoje ovocie. Budete žiť v hojnosti.

15. Tento rok bude pre vás IDEÁLNY a skutočne vzácny. Všetko sa vám bude dariť a váš život bude plný radosti. Udržte si preto túto životnú harmóniu, aby pretrvala celý váš život.

16. Rok 2022 bude ĽAHKÝ. Aj keď okolo vás sa budú diať rôzne aj nepríjemné veci, vám sa však vyhnú. Všetko, čo sa kedysi javilo ako veľký problém, bude mať zrazu jednoduché riešenie.

17. Tento rok pre vás bude NEČAKANÝ a prinesie vám mnoho prekvapení. Netreba sa však obávať, pretože všetky budú pozitívne a veselé. Je možné, že zmeníte zamestnanie, bydlisko, či priateľov. Nemajte však z toho strach, lebo všetko prebehne tak, ako má.

18. Rok 2022 bude STRHUJÚCI, čo skonštatujete aj v jeho závere. Všetko, čo sa udeje, vám bude prinášať radosť a vyvolá nadšenie.

19. Tento rok bude skutočne FANTASTICKÝ a bude sa podobať jazde na horskej dráhe – udalosti sa budú diať skutočne rýchlo a vaše emócie budú prechádzať od šoku k nadšeniu a opäť, taktiež rýchlo. Nezastavujte však a ničoho sa nebojte.

20. Rok 2022 bude veľmi DÔLEŽITÝ a v mnohých prípadoch rozhodujúci. Možno však budete musieť prehodnotiť celý svoj doterajší život. Je tu šanca začať nanovo a zbaviť sa všetkého, čo je zbytočné.

21. Tento rok bude FINANČNE ÚSPEŠNÝ a všetko, čo začnete robiť sa premení na úspech.

22. Rok 2022 bude VÁŠNIVÝ aj pokiaľ ste inak urážlivý a chladnokrvný, tento rok stratíte hlavu.

23. Tento rok pre vás bude skutočne KRÁSNY a aj keď ste si doteraz uvedomovali krásu sveta, oproti tomu, ako dokážete krásu precítiť teraz, je to len zlomok. Podeľte sa o svoje vnímanie sveta aj s okolím a zažijete šťastie, ako ešte nikdy.

24. Rok 2022 pre vás bude VÝRAZNÝ a nikdy naňho nezabudnete. Čaká vás množstvo skvelých udalostí, tak si ich užívajte.

25. Tento rok vám SPLNÍ OČAKÁVANIA. Všetko, s čím začnete, bude mať úspech, takže sa nebojte realizovať.

ZDROJ: pronaladu.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com