AKTUÁLNE! Vnučka v Prievidzi napadla svoju starú mamu! Žena sa snažila zachrániť: Vybehla na balkón a kričala na susedov o pomoc!

V Prievidzi sa niekoľko občanov stalo svedkami agresívneho správania sa 40 ročnej ženy. Tá mala najskôr fyzicky a slovne napadnúť svoju starú mamu. Zúfalá 83 ročná žena vybehla na balkón bytu a kričala na susedov, že ju vnučka bije.

Keď sa poškodenej susedia zastali, žena im adresovala vyhrážky zabitím a vulgárne im nadávala. Susedom mala povedať: ,,Do rána skapate, to zariadim.“ a následne starej mame povedať ,,Ty už nepovieš dobrú noc!“ Keďže žena vyhrážky zabitím neustále opakovala a jej agresívne správanie sa stupňovalo, poškodení privolali policajnú hliadku.

Polícia po príchode na miesto a oboznámení sa so situáciou obmedzila ženu na osobnej slobode. Počas vykonávania služobného zákroku a následnej eskorty na Obvodné oddelenie PZ v Prievidzi sa páchateľka neustále správala agresívne, na členov hliadky pľula a opakovane sa im vyhrážala zabitím.

Polícia so ženou vykonala dychovú skúšku, ktorá skončila s výsledkom 2,42 promile alkoholu.
Poverený príslušník Obvodného oddelenia PZ v Prievidzi obvinil 40 ročnú ženu z prečinu Nebezpečné vyhrážanie v súbehu s prečinom Útok na verejného činiteľa. Zároveň spracoval podnet na jej väzobné trestné stíhanie, s ktorým sa súd stotožnil.
Obvinenej, ktorá už bola v minulosti súdne trestaná, tentoraz v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody až na 3 roky.

zdroj: Polícia SR – Trenčiansky kraj

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com