AKTUÁLNE! V Lučenci vypadlo z bytu iba 7-ročné dieťa, letelo zo ŠIESTEHO poschodia!

Z okna na šiestom poschodí vypadlo dieťa, prípad už rieši polícia.

Informoval o tom portál rimava.sk.

Polícia v Lučenci rieši prípad ublíženia na zdraví. V pondelok (4. 7.) popoludní okolo 14:00 hod. vypadlo dieťa z okna bytového domu. Udalosť sa podľa informácií portálu rimava.sk mala stať v blízkosti Vajanského ulice.

K nešťastiu malo dôjsť po tom, ako rodič nevenoval dieťaťu dostatočnú pozornosť.

„Dieťa sa hralo v detskej izbe v byte na šiestom poschodí. Maloletý vyšiel na okenný parapet, pri čom sa uvoľnila sieťka proti hmyzu. Dieťa vypadlo z výšky 14,5 metra a dopadlo na striešku nad vchodom a odtiaľ na dlažbu. Tam ho našla sedieť jeho matka,“ opísala krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová.

Sedemročné dieťa previezla posádka záchrannej zdravotnej služby do banskobystrickej nemocnice, kde ho hospitalizovali. „Polícia v Lučenci začala v tomto prípade trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví,“ dodala hovorkyňa.

Zásah záchranárov a prevoz dieťaťa do nemocnice pre náš portál potvrdila Alena Krčová, vedúca oddelenia komunikácie a marketingu Operačného strediska Záchrannej zdravotnej služby SR.

„Vzhľadom na citlivosť prípadu a fakt, že ide o maloletú osobu však viac informácií k zdravotníckemu zásahu ani k zdravotnému stavu dieťaťa poskytnúť nemôžem,“ ozrejmila.

zdroj: rimava.sk

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com