AKTUÁLNE! V Bratislave znásilnili mladú ženu: 25-ročného Marca už obvinili! Hrozí mu až 10 rokov za mrežami!

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave V vzniesol obvinenie zo zločinu znásilnenia v súbehu so zločinom sexuálneho násilia 25-ročnému Marcovi K. z Bratislavy, v súvislosti s incidentom ku ktorému došlo v pondelok (01.08.2022).

Podľa doposiaľ zabezpečenej dôkaznej situácie si mal obvinený po predchádzajúcej komunikácii cez jednu zo sociálnych sietí dohodnúť stretnutie s 19-ročnou ženou, cudzinkou ktorá sa na území Bratislavy zdržovala pomerne krátky čas. S ňou sa následne vybrali na prechádzku, pričom počas nej na lesnej ceste v blízkosti Kopčianskej ulice ju začal najprv obťažovať, a následne ju zvalil na zem. Tam ju donútil k súloži, ako aj k iným praktikám. Žena po skutku z mieste utiekla, pričom v dôsledku tohto konania utrpela viaceré zranenia.
Policajti muža v priebehu včerajšieho dňa zadržali a obmedzili na osobnej slobode. Mladý muž bol po vykonaní potrebných úkonov umiestnený v cele policajného zaistenia.

V prípade preukázania viny pred súdom hrozí obvinenému mužovi za takéto konanie v zmysle zákona trest odňatia slobody na päť rokov až desať rokov.

zdroj: Polícia SR – Bratislavský kraj

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com