AKTUÁLNE: TRAGICKÁ NEHODA v okrese Dunajská Streda si vyžiadila jeden ľudský ŽIVOT!

Polícia dnes prijala oznámenie o dopravnej nehode medzi obcami Sap a Medveďov, v okrese Dunajská Streda.
Krátko po obede sa, niekoľko metrov za obcou Sap, čelne zrazili dve osobné autá. 41 ročný vodič auta Peugeot mal, z doposiaľ nezistených príčin, prejsť do protismeru. V tom čase miestom prechádzal 31 ročný vodič BMW. Ten už nedokázal zareagovať a nasledoval čelný náraz. Po nehode zostali v aute Peugeot zakliesnené 3 osoby. Vodiča, po vyslobodení, vrtuľníkom transportovali do novozámockej nemocnice, kde, žiaľ, svojim zraneniam podľahol. Ostatných dvoch spolujazdcov previezla RZP do nemocnice v Dunajskej Strede.
Vodič BMW utrpel zranenie, ktoré si vyžiadalo jednorazové ošetrenie. Spolujazdkyňa a ich maloleté dieťa mali vyviaznuť bez zranení. Policajti vykonali s 31 ročným mužom dychovú skúšku, s negatívnym výsledkom. Za účelom zistenia alkoholu v organizme vodiča druhého auta, mu bola odobratá krv. Cesta II. triedy bola takmer 3 hodiny uzatvorená.
Dopravní policajti okolnosti a presnú príčinu nehody naďalej vyšetrujú.
Polícia apeluje na vodičov, aby sa plne venovali šoférovaniu a sledovali situáciu na ceste. V týchto dňoch nás trápi horúce počasie ktoré môže mať negatívny vplyv na organizmus a pozornosť.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com