AKTUÁLNE! Tomu sa povie smola: Do domu v Sečovciach už druhýkrát v tomto roku narazilo auto a zhorelo!

V marci polícia informovala o dopravnej nehode, pri ktorej auto narazilo do domu v Sečovciach, prerazilo stenu a v dome zhorelo. Vodiča sa už zachrániť nepodarilo.

Rovnako tomu bolo aj včera krátko po 21. hodine. Podľa informácií získaných na mieste policajti zistili, že 46-ročný cudzí štátny príslušník viedol vozidlo zn. VW Jetta, a pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam, stavu a povahe vozovky a s autom „vletel“ priamo do rodinného domu.
Vo vozidle sa okrem vodiča nachádzali ešte dvaja spolujazdci, 57- a 24-ročný muž, obaja taktiež cudzej štátnej príslušnosti. Aj napriek prítomnosti záchranárov na mieste, posádka vozidla ošetrenie odmietla. 46-ročný vodič bol podrobený dychovej skúške, tá však prítomnosť alkoholu v jeho dychu nepotvrdila.

Vzhľadom na to, že prítomnosť alkoholu u vodiča nebola zistená a muži odmietli ošetrenie, a teda sa na nich hľadí, akoby zranenia neutrpeli, túto udalosť v cestnej premávke trebišovskí dopravní policajti ukončili ako škodovú udalosť.
Majitelia domu majú „hlavu v smútku“, lebo poškodený dom bol len nedávno zrekonštruovaný po predchádzajúcej dopravnej nehode.

zdroj: Polícia SR – Košický kraj

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com