AKTUÁLNE: SNS vyzýva starostov a primátorov, aby vyvesili čierne vlajky na počesť Lučanského!

Slovenská národná strana v zastúpení podpredsedu SNS Milana Garaja, starostu obce Obyce, zavesila prvú čiernu vlajku na 24 hodín na pripomenutie si úmrtia gen. Milana Lučanského.

Milan Lučanský bol vysoký štátny predstaviteľ, prezident Policajného zboru Slovenskej republiky. Či sa to niekomu páči, alebo nie, má plné právo na to, aby mu štát, ktorému slúžil, vzdal úctu. Týmto gestom chceme iniciovať vyvesenie čiernej vlajky aj pred inými obecnými a mestskými úradmi a mala by viať aj na Ministerstve vnútra SR, Ministerstve spravodlivosti SR a Prezídiu policajného zboru.

Milan Lučanský zomrel za záhadných okolností, ktoré budú predmetom vyšetrovania. Je však namieste, aby si štát vždy za každých okolností dokázal uctiť svojich vysokých štátnych predstaviteľov. Štát Milana Lučanského zobral do väzby a v plnej miere zodpovedal za to, že sa mu v tejto väzbe nič nestane. Súčasne Slovenská národná strana opakuje svoju výzvu, aby ministerka Kolíková bezodkladne odstúpila z funkcie ministerky spravodlivosti.

 

zdroj: SITA

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com