AKTUÁLNE: ROZPAD ĽSNS? Mazurek, Uhrík aj Ďurica odchádzajú z ĽSNS po konflikte s Marianom Kotlebom

Svoje rozhodnutie zdôvodnili tým, že začiatkom mesiaca delegáti snemu strany odhlasovali zmenu stanov, ktorá mení spôsob fungovania predsedníctva, jeho štruktúru a dáva predsedovi strany prakticky všetky kompetencie.

Opoziční poslanci Národnej rady SR (NR SR) Milan Mazurek, Ondrej Ďurica, Miroslav Suja, Eduard Kočiš, Miroslav Urban a europoslanec Milan Uhrík vystupujú zo strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS). Informoval o tom Milan Uhrík. Zo strany odchádzajú podľa jeho slov k dnešnému dňu.

„Nateraz sa k tejto situácii už nebudeme bližšie vyjadrovať. Samozrejme, o našich ďalších krokoch vás budeme vždy priebežne a včas informovať,“ dodal Uhrík.

Nespokojní poslanci ĽSNS počas minulého týždňa oznámili, že končia vo vedení strany. Svoje rozhodnutie zdôvodnili tým, že začiatkom mesiaca delegáti snemu strany odhlasovali zmenu stanov, ktorá mení spôsob fungovania predsedníctva, jeho štruktúru a dáva predsedovi strany prakticky všetky kompetencie. Líder ĽSNS Marian K. ich rozhodnutie zobral na vedomie.

 

 

zdroj: SITA

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com