AKTUÁLNE: Premiér Matovič reaguje na prezidentku ďalším statusom. Prosí o pomoc.

Premiér Matovič reaguje na prezidentku ďalším statusom na sociálnej sieti facebook.

„Každý z nás si dnes vyberá svoju cestu. Niekto sa rozhodne v ťažkej chvíli nadbiehať názoru ľudí, ktorí si myslia, že majú právo nakaziť iných … iní pomáhajú do poslednej chvíle, ako vedia,“ napísal Matovič na facebooku.

 

Celý príspevok premiéra Matoviča si môžete prečítať tu:

Každý z nás si dnes vyberá svoju cestu.

Niekto sa rozhodne v ťažkej chvíli nadbiehať názoru ľudí, ktorí si myslia, že majú právo nakaziť iných … iní pomáhajú do poslednej chvíle ako vedia. Lebo si uvedomujú, že poriadne zvládnuté celoplošné pretestovanie je spôsob, ako sa vyhnúť tvrdému lockdownu (milióny ľudí doma bez práce). Lebo si uvedomujú, že vyhľadaním 30-50 tisíc pozitívnych ľudí behom víkendu, zachránime desiatky tisíc ľudí pred ochorením, tisícky ľudí pred trvalými následkami a stovky ľudí pred smrťou … a nemocnice pred kolapsom.

Ak patríš do druhej skupiny, prosím, pomôž.

Chýbajú nám ešte stovky zdravotníkov, ktorí môžu vykonávať stery. Oslov ich, prosím. Odmenu za rizikovú prácu majú výrazne motivačnú (700-1100 za dva dni) … a všetko iné majú už na mieste nachystané … najmä celý zbytok tímu a kopu ľudí, ktorí chcú vedieť, či náhodou tiež pozitívni nie sú.

ĎAKUJEM ZA VAŠU POMOC

 

zdroj: Igor Matovic

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com