AKTUÁLNE! Policajti v Bratislave zastavili 29-ročného vodiča. Neuveríte, čo mu našli v aute!

V jednej z nočných služieb hliadka diaľničného oddelenia Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave kontrolovala na zjazdovej vetve diaľnice D2 v Mlynskej doline vodiča vozidla zn. Volkswagen, ktorý upútal ich pozornosť tým, že nemal počas vedenia vozidla zapnutý bezpečnostný pás.

Počas komunikácie policajti u 29-ročného vodiča spozorovali známky požitia omamných a psychotropných látok, a preto ho vyzvali, aby sa podrobil vyšetreniu na omamné a psychotropné látky počas vedenia vozidla, s čím vodič súhlasil.
Policajti ho poučili, aby si z vozidla zobral cennosti a zabezpečil vozidlo proti odcudzeniu. Následne si všimli v strednej opierke väčšie plastové vrecko s neznámym obsahom. Policajti sa ho následne opýtali čo je v predmetnom vrecku, na čo vodič odpovedal, že sa jedná o lysohlávky. Zároveň uviedol, že tieto huby vozí približne polroka a nemá vedomosť o tom, že by sa mohol kvôli tomu dostať do problémov.

Policajti huby zaistili a 29-ročného Samuela zobrali na vyšetrenie, ktoré potvrdilo jeho pozitivitu na kokaín. Následne vodiča obmedzili na osobnej slobode z dôvodu podozrenia zo spáchania trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Osobu si prevzalo príslušné obvodné oddelenie k ďalším procesným úkonom.

zdroj: Polícia SR – Bratislavský kraj

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com