AKTUÁLNE! Partia detí z Košíc brutálne dobila a dokopala dôchodcu. Všetko si nahrávali na mobil (VIDEO)

Polícia v Košiciach preveruje podozrenie z výtržníctva a na objasnení intenzívne pracuje.

Košickí policajti zaznamenali na sociálnych sieťach videozáznam, ktorý zachytáva protiprávne konanie doposiaľ nestotožnených osôb na jednom z košických sídlisk.

Ihneď po jeho vyhodnotení začal vo veci konať príslušný útvar Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach, ktorý nateraz vec preveruje ako podozrenie z trestného činu výtržníctva.
Nie je vylúčené, že po vyhodnotení všetkých dôkazových materiálov a vykonaní všetkých úkonov smerujúcich k zisteniu totožnosti osôb zachytených na videozázname dôjde v tomto prípade k zmene právnej kvalifikácie.
Príslušníci Policajného zboru preveria v rámci vyšetrovania všetky okolnosti incidentu. Vzhľadom na citlivosť uvedeného prípadu polícia nebude počas vyšetrovania poskytovať žiadne čiastkové informácie ani sa nebude vyjadrovať k okolnostiam prípadu.
Odpovede na otázky by malo dať vyšetrovanie prípadu a verejnosť budeme o výsledku vyšetrovania, samozrejme, informovať hneď, ako to situácia vo vyšetrovaní dovolí.

Polícia dôrazne odsudzuje takéto konanie osôb a v takýchto prípadoch okamžite koná a aj bude konať, a to aj v prípade, ak sa ďalším vyšetrovaním preukáže, že účastníkmi sú mladistvé osoby.

zdroj: Polícia Slovenskej republiky

 

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com