AKTUÁLNE! Novodubničan sa s nožom v ruke vyhrážal manželke rozpáraním brucha!

V Novej Dubnici sa odohrala rodinná dráma, pri ktorej musela zasahovať aj polícia.

Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že páchateľ pod vplyvom alkoholu v Novej Dubnici najskôr vulgárne nadával svojej manželke, pričom sa ju snažil vyhodiť z ich spoločného bytu. Vyhadzovať z bytu ju mal slovami ,,Vypadni z bytu, lebo ťa zabijem“. Pri slovách ,,Rozpáram ti brucho“ mal držať v ruke kuchynský nôž, s ktorým sa na poškodenú mal opakovane zahnať.
Vystrašená manželka zavolala na políciu, ktorej oznámila manželove agresívne správanie a aj to, že má obavu o svoj život a zdravie. Uviedla, že manžel sa voči nej správa opakovane násilne, vulgárne jej nadáva a jeho agresia postupne narastá.
Polícia muža obmedzila na osobnej slobode a po vykonaní dychovej skúšky, ktorá skončila s výsledkom 0,83 promile alkoholu, ho umiestnila do cely policajného zaistenia.
Poverený príslušník, na podklade dôkazného materiálu, vzniesol obvinenie mužovi z Novej Dubnice za prečin Nebezpečné vyhrážanie. Zároveň podal prokurátorovi podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného do väzby.
Obvinený, ktorý bol už v minulosti súdne trestaný, si počká na rozhodnutie o väzbe v cele policajného zaistenia.

zdroj: Polícia SR – Trenčiansky kraj 

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com