AKTUÁLNE! Naháňačka s policajtmi skončila nárazom do stromu: Z horiaceho auta prevážajúceho nelegálnych migrantov policajti vytiahli osem ľudí!

Veľmi agresívny spôsob jazdy zvolil na prepravu svojich „klientov“ vodič VW Passat.

Od maďarskej polície prišla cestou operačného strediska dnes nadránom informácia, že ich kolegovia prenasledujú podozrivé vozidlo, pravdepodobne prevážajúce nelegálnych migrantov. Hliadka Obvodného oddelenia PZ v Šahách sa preto okamžite presunula na miestny hraničný priechod, kam malo auto s migrantmi smerovať. Toto auto prešlo popri nich veľkou rýchlosťou a unikalo smerom na Jur nad Hronom. Tu už za koordinácie operačného strediska prichádzala oproti hliadka z Obvodného oddelenia PZ v Želiezovciach. Tí podozrivému vodičovi skrížili cestu so svojim služobným autom. Vodič Passatu následne nezvládol riadenie a vo vysokej rýchlosti narazil do stromu. Vozidlo začalo po náraze horieť a z auta policajti začali okamžite vyslobodzovať 8 osôb, z ktorých len jedna bola zranená a následne ošetrená záchrannou službou. Traja z prevážaných mužov boli dokonca v batožinovom priestore vozidla.
Na mieste sú policajti z Národnej jednotky boja proti nelegálnej migrácii, ktorí si vyšetrovanie tohto prípadu preberajú.

zdroj: Polícia SR – Nitriansky kraj 

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com