AKTUÁLNE! Muž z okresu Partizánske sa vyhrážal deťom bývalej družky. Chcel jej podpáliť auto a podrezať ju ako hus!

Do poriadnych problémov sa dostal muž z okresu Partizánske. Ten prišiel do Partizánskeho pred rodinný dom svojej bývalej družky, kde stretol svojho syna a syna svojej družky.

Chlapcom mal povedať, že majú svojej matke odkázať, že ak sa s ním nebude zajtra rozprávať, tak jej podpáli auto, podreže ju ako hus a prepichne jej gumy na aute. Keď mal tieto slová vysloviť, v ruke mal držať vysúvací nožík.
Vyhrážky muža vzbudili u poškodenej obavu o jej život a zdravie a z toho dôvodu podala oznámenie na polícii. Polícia okamžite začala po mužovi pátrať a po pár hodinách ho v súlade so zákonom obmedzila na osobnej slobode a umiestnila v cele policajného zaistenia.
Poverený príslušník Obvodného oddelenia PZ v Partizánskom po vykonaní potrebných procesných úkonov vzniesol obvinenie 48 ročnému mužovi pre prečin Nebezpečné vyhrážanie.
Na Okresnú prokuratúru v Partizánskom bude políciou podaný podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného do väzby. Súd následne rozhodne o tom, či bude obvinený stíhaný väzobne alebo na slobode.

zdroj: Polícia SR – Trenčiansky kraj

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com