AKTUÁLNE! Moderátorke sa behom živého vysielania prevrátili oči a náhle skolabovala! VIDEO

Televízni diváci sledovali vysielanie CBS Los Angeles, keď sa predpoveď počasia premenila na nepríjemný zážitok. Počas živého vysielania náhle kolabovala meteorologička Alissa Carlson Schwartzová a stratila vedomie.

V sobotu ráno, počas vysielania, Schwartzová pociťovala nevoľnosť a následne sa jej prevrátili oči. Napriek snahe udržať si úsmev, diváci videli, ako z jej stoličky klesla na zem.

Moderátorky Nichelle Medinová a Rachel Kimová najprv nechápali, čo sa deje. Pochopili však, že nie je situácia na žart, a informovali divákov, že sa dávajú na prestávku. Po incidente sa však moderátorky už nevrátili do vysielania a televízia pustila nahraté segmenty. Schwartzová neskôr na Facebooku povedala: „Ďakujem všetkým za esemesky, telefonáty a prajnosti. Som v poriadku!“

Príčina jej mdloby nie je známa, no podobný incident sa jej stal už v roku 2014, keď pracovala pre inú televíznu stanicu. Vtedy, keď zaskakovala za kolegu, náhle začala zvracať. Návštevou lekára zistila, že má problémy so srdcovou chlopňou. Po pôrode dcéry dokázali lekári pomocou jej kmeňových buniek srdce opraviť. Napriek tomu nie je isté, či sú jej súčasné mdloby s týmto stavom spojené.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com