AKTUÁLNE: Minister vnútra Mikulec poďakoval policajtom. Ocenil, že sa nedali vyprovokovať!

Minister vnútra Mikulec poďakoval policajtom. Ocenil, že sa nedali vyprovokovať. Uviedol to na sociálnej sieti facebook.

 

„17. NOVEMBER

Myslím, že v najbližších hodinách a dňoch bude ešte dosť priestoru na to, aby som sa vyjadril k dnešným udalostiam, k tomu, čo v tento deň v uliciach predvádzala Kotlebova ĽSNS, ale aj poslanec Fico, ktorý verejne zaujme už len vtedy, keď sa niekde objaví bez rúška.

Dnes chcem povedať len jedno. Strávil som niekoľko hodín na operačnom centre Krajského riaditeľstva PZ BA. Videl som profesionalitu, zodpovednosť a chladné hlavy. Priamo tam a samozrejme, v teréne.

Policajtky a policajti, dnes ste ukázali, že si nezaslúžite len vďaku, ale aj uznanie a obdiv. Ďakujem Vám, že ste sa nenechali vyprovokovať osobami, ktoré chceli dnešný sviatok zneužiť na vyvolanie konfliktov. Ktoré mali potrebu do mikrofónov nadávať, burcovať, spochybňovať, obviňovať, konšpirovať, no zabudli na jedno. Ponúknuť riešenie.

Viem, že mnohí z Vás by chceli, aby spomienka na 17. november 89 nemala takúto pachuť, no ja mám na konci dňa aj tak dobrý pocit. Cítim hrdosť na naše zložky a ešte raz Vám ďakujem.“ napísal mikulec na sociálnej sieti.

 

zdroj: Roman Mikulec – minister vnútra SR

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com