AKTUÁLNE! Hrôzostrašná dopravná nehoda na D1: Vozidlo roztrhlo na 2 časti! Z týchto fotiek mrazí…

Bratislavskí diaľniční policajti boli dnes krátko pred 08.00h vyslaní na diaľnicu D1 v smere z Trnavy do Bratislavy, kde došlo k dopravnej nehode osobného motorového vozidla.

Podľa doterajších informácií vodič vozidla zn. Škoda si v blízkosti zjazdu z diaľnice v smere na Senec / Pezinok pravdepodobne neskoro všimol kolónu tam stojacich vozidiel a prudko vybočil z jazdného pruhu. Následne došlo k nárazu vozidla do zvodidiel, pričom pri náraze došlo k roztrhnutiu vozidla na dve časti.

Na miesto boli bezodkladne vyslané záchranné zložky ako aj hliadka diaľničních policajtov, pričom po príchode na miesto bolo zistené že vodič neutrpel žiadne vonkajšie viditeľné zranenia. Privolanou RZP bol však aj napriek tejto skutočnosti prevezený k vyšetreniu do jednej z nemocníc v Bratislave. K zraneniu iných osôb nedošlo, rovnako nedošlo k spôsobeniu škody na iných zvodidlách.
Na nevyhnutne potrebný čas policajti usmerňovali premávku z dôvodu dokumentovania tejto dopravnej nehody.

Vyšetrovaním presných príčin ako aj okolností tejto nehody sa zaoberajú policajti Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave.

zdroj: Polícia SR – Bratislavský kraj

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com