AKTUÁLNE! Dvaja Ukrajinci BRUTÁLNE dobili na bratislavskej pumpe 41-ročného muža: Bili ho, aj keď už ležal na zemi!

Hliadky bratislavských PMJčkárov ako aj policajtov Obvodného oddelenia PZ Trnávka zasahovali v priebehu dnešných ranných hodín v priestoroch čerpacej stanice na ulici Cesta na Senec.

Tam malo v zmysle oznámenia dôjsť krátko pred 08.00 h k výtržnosti medzi viacerými osobami. Policajti po príchode na miesto zistili, že k 41-ročnému zákazníkovi, ktorý platil pri pokladni čerpacej stanice prišli dvaja muži – občania Ukrajiny a najprv verbálne, následne fyzicky ho napadli. V úderoch päsťami pokračovali aj keď poškodený muž ležal na zemi. Svedkovia tohto incidentu, traja ďalší zákazníci čerpacej stanice sa situáciu snažili upokojiť, avšak dvaja agresívni muži, ktorí javili známky nadmerného požitia alkoholu fyzicky napádali aj ich.

Policajti po príchode na miesto 25-ročného a 21-ročného muža obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na príslušné policajné oddelenie za účelom vykonania ďalších potrebných úkonov. Muži boli následne umiestnení v cele policajného zaistenia. Vo vyvodení trestno právnej zodpovednosti sa zaoberajú policajti Obvodného oddelenia PZ Trnávka.

zdroj: Polícia SR – Bratislavský kraj 

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com