AKTUÁLNE! Americkú turistku znásilnili na verejných toaletách, zatiaľ čo jej priateľ čakal vonku!

V nedeľu skoro ráno znásilnil 23-ročný muž na verejných toaletách v Paríži 27-ročnú americkú turistku. Polícia zatkla podozrivého bezdomovca pôvodom zo severnej Afriky.

Turistka a jej priateľ sa v sobotu večer prechádzali po nábreží Seiny v centre Paríža neďaleko katedrály Notre-Dame, informoval britský denník The Guardian. Krátko po polnoci mladá žena vyhľadala verejné toalety v blízkosti mosta Louisa Philippa. Tie sa vo všeobecnosti považujú za bezpečné. Podľa francúzskeho denníka Le Parisien jej partner čakal na svoju priateľku vonku.

Po tom, čo sa mu zdalo, že čakanie je príliš dlhé, sa išiel pozrieť, čo ženu zdržiava. Z toaliet sa ozvali výkriky a muž sa ocitol tvárou v tvár útočníkovi. Ženin priateľ ho s pomocou ďalšej ženy spacifikoval a polícia s pomocou privolaných členov ochranky útočníka odviedla.

Americká televízia Fox News uviedla, že podozrivým je mladý muž bez domova zo severnej Afriky. Polícii povedal, že nešlo o znásilnenie, pretože žena so sexom súhlasila. Polícia mu však neuverila a obvinila ho zo znásilnenia.

Turistka a jej priateľ sa po ošetrení v nemocnici vrátili do USA, ale pár spolupracuje s francúzskymi orgánmi.

zdroj: theguardian.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com