AKTUÁLNE! Agresívny pes zaútočil na otca so synom. Chlapcovi pohryzol lýtko. Polícia prosí o pomoc pri pátraní!

Policajti okresného riaditeľstva PZ Bratislava IV hľadajú svedkov, ktorí by svojimi informáciami mohli napomôcť k objasneniu prečinu ublíženia na zdraví, ku ktorému došlo v utorok (26.07.2022) približne v čase o 19.50 hod v blízkosti Mlynskej ulice v Devínskej Novej Vsi v Bratislave.

Podľa doposiaľ zistených informácií mal neznámy páchateľ viesť psa bez náhubku po štrkovej ceste vedúcej popri rybníku do Devínskeho jazera. Uvedený pes bol veľkého vzrastu, čiernej farby a doposiaľ nezistenej rasy. Počas toho ako neznámy páchateľ spolu so psom obchádzali muža s dieťaťom na rukách, pes mal vyskočiť na poškodeného, pohryznúť maloletého chlapca do lýtka a následne poškodeného pohryznúť do ukazováka pravej ruky. Po tom mal neznámy páchateľ odtiahnuť svojho psa a následne pokračovať v chôdzi.

Popis majiteľa psa:
– Muž vo veku 35-50 rokov, výška približne 185 cm, primeraná postava, čierne krátke vlasy.

Muži zákona preto žiadajú svedkov, ktorí „videli priebeh tejto udalosti a majú akékoľvek informácie ku skutku, psovi (výzor, farba, plemeno) a jeho majiteľovi, aby nás kontaktovali na bezplatnom telefónnom čísle 158, prípadne formou správy na FB profile Polícia SR – Bratislavský kraj.“

zdroj: Polícia SR – Bratislavský kraj 

 

 

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com