AKTUÁLNE! 58-ročný vodič v Kamenici nad Cirochou takmer zrazil policajta. Nafúkal skoro tri promile, navyše bol bez vodičáku!

Včera v Kamenici nad Cirochou dával policajt vodičovi znamenie zastavovacím terčom, aby zastavil.

Arogantný vodič však pokračoval ďalej a mieril rovno na policajta. Policajt, aby sa vyhol zrážke, prešiel do protismernej časti vozovky, kde ohrozil vodiča vozidla idúceho v tomto jazdnom pruhu. Tento vodič, aby zabránil zrážke, strhol svoje vozidlo na krajnicu. Ignorant, ale v jazde pokračoval ďalej, no na Ul. Štúrovej bol pomocou zvukového a svetelného zariadenia policajnou hliadkou zastavený a kontrolovaný.

Nebolo prekvapením, že výsledok dychovej skúšky bol pozitívny, dosiahol hodnotu nad 2,6 promile. Pri opakovanej dychovej skúške, bol výsledok ešte vyšší. Lustráciou bolo zistené, že vodič viedol vozidlo bez vodičského oprávnenia, ktoré mu bolo odobraté v máji 2019. Obvinený 58 ročný vodič skončil v cele policajného zaistenia.

Okresným vyšetrovateľom v Humennom bolo mužovi vznesené obvinenie pre zločin útok na verejného činiteľa a prečin ohrozenie pod vplyvom návykovej látky.

zdroj: Polícia SR – Prešovský kraj

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com