AKTUÁLNE! 44-ročný muž vtrhol do autobazáru a poodtŕhal zadné stierače na 11tich autách. Môže ísť do basy až na 3 roky!

Hliadka policajtov obvodného oddelenia PZ Trnávka bola vyslaná v sobotu (08.10.2022) krátko po 03.30 h k vyčíňaniu 44-ročného muža, ktorého zadržala a obmedzila na osobnej slobode.

Podľa doterajších informácií krátko po 01.20 h preskočil oplotenie autobazáru na Galvániho ulici, kde poodtŕhal zadné stierače na celkovo 11 zaparkovaných osobných motorových vozidlách. V areáli autobazáru stihol ešte odtrhnúť dve bezpečnostné kamery a poškodil aj hlásič alarmu.

Z areálu následne odišiel a presunul sa na Táborskú ulicu, kde kameňom poškodil ďalšie tri zaparkované osobné motorové vozidlá. Na nich spôsobil viaceré ryhy, preliačeniny a škrabance na viacerých častiach týchto vozidiel. V jeho agresívnom správaní pokračoval aj ďalej, pričom objektom jeho vyčíňania sa stalo aj strešné okno na jednom z rodinných domov, ktoré kameňom rozbil. Následne bol zadržaný hliadkou PZ, ktorá ho obmedzila na osobnej slobode a eskortovala na príslušné policajné oddelenie. Presná výška spôsobenej škody je v súčasnosti predmetom dokazovania.

Zo strany povereného príslušníka Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II bolo v tejto súvislosti vznesené obvinenie z trestného činu poškodzovania cudzej veci 44-ročnému Pavelovi K. občanovi Českej republiky. Za uvedené konanie mu v prípade preukázania viny pred súdom hrozí v zmysle zákona trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky.

zdroj: Polícia SR – Bratislavský kraj 

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com