AKTUÁLNE! 43-ročný opitý muž sa žene vyhrážal smrťou a podpálením domu. Všetko počulo jej malé dieťa!

Polícia v Novom Meste nad Váhom zadržala muža, ktorý sa mal vyhrážať zabitím žene na autobusovej zastávke.

Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že v ranných hodinách na autobusovej zastávke v obci Lúka agresívny muž vulgárne nadával a vyhrážal sa zabitím žene a to aj za prítomnosti jej maloletého dieťaťa.
Neskôr mal tento muž prísť na adresu, kde poškodená žena býva, opakovane jej vulgárne nadávať, vyhrážať sa jej zabitím a aj tým, že jej podpáli dom, v ktorom býva.

Žena v obave o svoj život a zdravie a život a zdravie svojho dieťaťa požiadala políciu o pomoc. Polícia ešte v ten deň páchateľa vypátrala a obmedzila na osobnej slobode. Bola s ním vykonaná dychová skúška s pozitívnym výsledkom 3,54 promile alkoholu.
Poverený príslušník Obvodného oddelenia PZ v Novom Meste nad Váhom obvinil 43 ročného muža z prečinu Nebezpečné vyhrážanie. Zároveň spracoval podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného do väzby. Podnet spolu so spisovým materiálom predložil prokurátorovi na ďalšie konanie.

Obvinený, ktorý bol už v minulosti 8 krát súdne trestaný za majetkovú trestnú činnosť a aj za trestný čin Nebezpečné vyhrážanie, si počká na rozhodnutie o väzbe v cele policajného zaistenia.

zdroj: Polícia SR – Trenčiansky kraj

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com