AKTUÁLNE! 43-ročný muž terorizoval svoju družku: Žena zo strachu vyskočila z okna bytu!

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Novom Meste nad Váhom vzniesol obvinenie 43 ročnému mužovi z Myjavy pre zločin týranie blízkej osoby a zverenej osoby.
Doposiaľ vykonaným vyšetrovaním bolo zistené, že obvinený muž spôsoboval fyzické a psychické utrpenie svojej družke a to tak, že ju opakovane fyzicky napádal a vulgárne jej nadával. Obvinený mal ženu podozrievať z toho, že má pomer s iným mužom. Počas pracovného týždňa jej mal neustále telefonovať a kontrolovať ju, čo robí, pričom mal vyžadovať od nej videohovory, aby videl čo robí a s kým je. Taktiež jej mal zakazovať sa stretávať s kamarátkami.
Fyzické násilie v tejto rodine vyústilo až do toho, že poškodená v obave o svoj život a zdravie vyskočila cez okno von z bytu potom, ako obvinený mal zamknúť dvere bytu, zobrať jej kľúče a aj telefón. Žena si zavolala na pomoc políciu.
Privolaná policajná hliadka muža zadržala a obmedzila na osobnej slobode.
Vyšetrovateľ po spracovaní všetkých potrebných procesných úkonov spracoval podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného do väzby. Na rozhodnutie o väzbe si počká obvinený v cele policajného zaistenia.
Obvinený bol už v minulosti súdne trestaný za násilnú trestnú činnosť.
Tentoraz mu v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na 3 až 8 rokov.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com