AKTUÁLNE! 28-ročný muž z obce Moravské Lieskové surovo napadol družku a jej matku: Všetko videlo malé dieťa!

Policajti z obvodu Nového Mesta nad Váhom obvinili 28-ročného muža z obce Moravské Lieskové z trestných činov nebezpečného vyhrážania a ublíženia na zdraví.

Podľa polície muž napadol fyzicky svoju priateľku a jej matku. Incident sa odohral v obci Moravské Lieskové, kde útočník dal svojej priateľke facku a potom napadol aj jej matku, ktorá prišla na pomoc. Následne zobral matke dioptrické okuliare a poškriabal ju po tvári. Mužovo správanie sa okrem toho snažil zastaviť aj maloletý svedok.

Matka poškodenej dievčiny sa pokúsila uniknúť zo situácie so svojou vnučkou v náručí, no útočník ju chcel sotiť po schodoch s dieťaťom v náručí. Jeho priateľka ho však zastavila. Neskôr fyzicky napadol ju a obe ženy sa schovali v izbe. Útočník sa snažil dvere izby vyraziť a obom sa vyhrážal z poschodia rodinného domu.

Obidve ženy potrebovali lekársku pomoc. Muž mal spôsobiť svojej priateľke zranenia, na ktoré bude potrebovať liečenie približne päť týždňov. Matke sa podarilo uniknúť s jednorazovými zraneniami.

Útočník bol políciou zadržaný a umiestnený do cely policajného zaistenia. Policajti navrhli jeho väzobné stíhanie. Ak sa mu dokáže vina, hrozí mu trest odňatia slobody až na tri roky.

zdroj: Polícia SR – Trenčiansky kraj 

 

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com