AKTUALIZOVANÉ: Opitý vodič v Čadci zrazil matku s dvomi deťmi na chodníku!

Dnes došlo v Čadci na ceste druhej triedy k dopravnej nehode.

Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že 37 ročný vodič viedol osobné motorové vozidlo Peugeot v smere od obce Raková do Čadce. Následne z doposiaľ presne nezistených príčin v smere jazdy prešiel s vozidlom na chodník, kde došlo k stretu osobného motorového vozidla a chodkyne s dvoma maloletými deťmi.

Po dopravnej nehode bola chodkyňa s deťmi aj vodič motorového vozidla prevezení na ošetrenie do nemocnice. Vodič sa po dopravnej nehode podrobil dychovej skúške s pozitívnym výsledkom 0,86 mg/l (1,79 promile) alkoholu vo vydychovanom vzduchu.
Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Po nehode v nemocnici hospitalizovali s odreninami, pomliaždeninami a tržnými ranami matku s jedným dieťaťom a vodiča auta. Dieťa je hospitalizované na detskej JIS.

„Môžem potvrdiť zásah záchranárov, ktorí ošetrili a do nemocnice previezli dve dospelé osoby a dieťa. Viac detailov k zásahu nemôžem nateraz poskytnúť,“ uviedla hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby (OS ZZS) SR Alena Krčová.

„Dieťa je hospitalizované na detskej JIS a momentálne absolvuje ďalšie vyšetrenia, matka je hospitalizovaná s pomliaždeninami dolnej končatiny. Šofér mal pomliaždeniny a odreniny a momentálne tiež absolvuje vyšetrenia,“ uviedol riaditeľ Kysuckej nemocnice v Čadci Martin Šenfeld.

zdroj: Polícia Slovenskej republiky

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com