Ako zistiť, že je do vás niekto zaľúbený? Ak prejavuje tieto tri signály, je to jasné!

V živote asi každého z nás sa už vyskytla situácia, kedy by sme naozaj radi vedeli, či je do nás niekto zamilovaný, alebo nie. Odhadnúť to ale niekedy býva naozaj poriadne tvrdý oriešok.

Čo je potrebné si všímať aby sme toho druhého mohli prekuknúť? Ako sa môže láska na druhom človeku prejavovať? Je vôbec možné to zistiť z nejakých vonkajších prejavov? My vám prinášame tri prejavy, ktoré vám môžu pomôcť zodpovedať si tieto otázky.

1. Daná osoba o vás prejavuje silný záujem:
Tento prejav býva veľmi silný. Ak je do vás niekto naozaj zamilovaný, nesnaží sa len o to aby sa s vami vyspal. Takáto osoba je naozaj veľmi pozorná, veľa sa pýta a snaží sa byť s vami veľmi často. Okrem toho o vás pekne hovorí, snaží sa nechať vám na všetko čas, aby nič neuponáhľala alebo nepokazila. Niekedy sa môže stať že takáto osoba bude pôsobiť mierne odťažito, bude sa snažiť vyhnúť všetkým dotykom, avšak to len kvôli svojej hanblivosti a strachu aby o vás neprišla.

2. Pohľad:
Sú ľudia pre ktorých je pohľad veľmi dôležitý, avšak sú aj ľudia, ktorí pohľadu neprikladajú veľkú váhu. Ak chcete zistiť, či sa niekomu páčite, odporúčame vám zbystriť na pohľad dotyčnej osoby pozornosť. V očiach viete vyčítať naozaj mnoho. Osoba, ktorá k vám cíti niečo viac sa na vás bude pozerať úplne inak, ako iní ľudia s ktorými každodenne prichádzate do styku. V pohľade zaľúbenej osoby budete vidieť iskrenie a radosť z toho, že sa na vás môže pozerať.

3. Emócie zaľúbenej osoby:
Ak sa nám niekto páči, môžeme sa snažiť pôsobiť akokoľvek nad vecou, raz sa prezradíme. Či už pôjde o nejakú poznámku zo žiarlivosti, alebo nervozity z blízkosti osoby, ktorá sa nám páči. Emócie racionálne ovládať nedokážeme a preto musíme myslieť na to, že skôr či neskôr nás prezradia.

ZDROJ: yourtango.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com