Ako vyzerala hlavná postava Rose z Titanicu v mladosti? Bola to krásna a charizmatická žena, presvedčte sa sami!

Sú ľudia, ktorí ho milujú a sú aj takí, ktorým ho stačilo vidieť len raz. Zaručené ale je, že ho videl každý z nás, minimálne raz. Reč je o filmovej klasike s názvom Titanic. Príbeh o známej lodi, na ktorej sa odohráva romantický a zároveň tragický príbeh zaľúbeného páru.

Film sa začína veľmi jemne, rozprávaním toho, čo na lodi zažila a ako to vnímala Rose. Keďže išlo o rozprávanie spomienok, starú Rose si zahrala známa herečka Gloria Stuart. Herečka mala vtedy 84 rokov, avšak vyžarovala z nej neuveriteľná charizma a ženskosť. Počas filmu sa prelínalo rozprávanie starej dámy so scénami, v ktorých bola Rose ešte mladá a krásna. Mladú Rose si vo filme zahrala Kate Winslet.

Mladú tvár tejto ženy sme ale uzreli len vo filme, kde ju ale hrala iná herečka. Určite vás neraz napadlo, ako asi vyzerala Gloria Stuart vo svojej mladosti. Podľa toho, aká charizma z nej vyžarovala aj v staršom veku sa nemôžeme čudovať, že išlo o nádhernú a výnimočnú ženu. Gloria sa počas svojej mladosti mohla hrdiť nádhernými modrými očami, zvodným pohľadom, blond vlasmi a krásnou postavou.

Gloria však nebola výnimočná len svojím vzhľadom. Nebola jej ukradnutá ani situácia a dianie okolo nej. Bola to umelkyňa, ktorá sa zaujímala o práva žien a ľudia ju nepoznali len ako skvelú herečku ale aj vytrvalú aktivistku.

Svoju filmovú kariéru začala už veľmi skoro, vo svojich 22 rokoch. Gloria Stuart bola jednou z najvýznamnejších amerických herečiek tridsiatych rokov. Hrala v známych filmoch ako napríklad Neviditeľný muž, či Dom tieňov. Do roku 1934 mala podpísaný kontrakt so spoločnosťou Universal. Od roku 1934 herečka spolupracovala so spoločnosťou Fox. Podarilo sa jej zahrať si vo viac ako 40 filmoch.

Herečka zomrela v roku 2010. Mala za sebou krásnu filmovú kariéru a okrem tej ju môžeme obdivovať aj za jej ambicióznosť v boji za práva žien.

ZDROJ: dazzling.news

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com