Ako si ochránite domov od problémov z minulosti a zlej energie? Tieto veci spôsobujú negatívnu a pozitívnu energiu pre celú rodinu!

V priebehu času sa váš domov postupne napĺňa celým radom vecí: nábytok, domáce spotrebiče či dekoračné doplnky. V minulom storočí ľudia venovali viac pozornosti umiestneniu tohto nábytku a dekoráciám – vedeli kde a ako by mali stáť a akú energiu v sebe nosí.

Zlá energia
Stále viac od ľudí počujeme, že sa im v ich domovoch strácajú veci, členovia rodiny ochorejú, domáci maznáčikovia či rastliny umierajú, počuje podivné zvuky a často im praskajú žiarovky – to všetko sú príznaky nahromadenie zlé energie.

Ak sa jej chcete zbaviť, starostlivo skontrolujte všetky izby so starými dekoráciami. Možno, že práve tieto predmety stoja za negatívnou energiou.

Figúrky vtákov
Skúste sa čo najrýchlejšie zbaviť sošiek holubov, orlov a bocianov. Tento prvok prináša do domácnosti smolu.

Sošky slonov
Soška slona so zdvihnutým chobotom prináša šťastie a úspechy. Naopak, pokiaľ je chobot dole, prináša smútok, melanchóliu a stiesnenosť.

Dary, ktoré sa vám nepáči
Aj tie by ste mali z vášho života vylúčiť, pretože v sebe udržujú energiu minulosti. Tie s najväčšou pravdepodobnosťou po sebe nechali pocity a emócie, ktoré ste cítili, keď ste darček dostali.

Obraz ryby
Táto dekorácia vás robí zraniteľnými pred ľuďmi so silnou energiou, preto je nutné, aby ste sa ich zbavili.

Zvieracie rohy
Môžu privolať strašné nešťastie a to až stratou milovaného človeka.

Popraskané a ulomené nádoby
Riad s chybami strácajú energiu rozsahu a narúšajú energiu jedla. Jedenie z týchto riadu vám bude len na škodu.

Opotrebované topánky
V žiadnom prípade by ste nemali skladovať vaše staré topánky v skrini. Priťahujú k sebe ujmu ich majiteľom, ohováranie a urieknutiu.

Predmety zdobené ľudovými maľbami. Majú pozitívny vplyv na človeka. Každý vzor či vlnka v sebe má magický symbol, ktorý slúži ako strážca zdravia a pohody.

Vyšívané vankúšiky
Slúži ako talizman pre rodinnú pohodu a manželskú lásku.

Fikus
Skvelá izbová rastlina, ktorá okolo seba hromadí pozitívnu energiu a pomáha pri upokojenie po strese.

Pšeničné klasy
Neutralizujú negatívnu energiu v dome. Odporúča sa, aby bola váza s pšeničnými klasy na stole, za ktorým sa stretáva celá rodina.

zdroj: electropiknik.cz / pexels.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com