Ako si do života privolať peniaze? Tu máme recept na to, ako rýchlejšie zbohatnúť!

Americká metafyzická učiteľka, Louise Hayová, je autorkou mnohých bestsellerov a pomáha už niekoľko rokov ľuďom osobne vzrásť a využiť svoj potenciál. Jej knihy sú prekladané do mnohých jazykov a vyšli už vo viacerých krajinách.

Louise vo svojej filozofií odporúča, aby sme mali radi samých seba, lebo náš vzťah k sebe samým ovplyvňuje celý náš život. A to osobný, fyzický ale aj finančný. Ako si do života priviesť viac peňazí?

Louise celú filozofiu vysvetľuje na jednoduchom príklade. V podstate ide o silu vašich myšlienok. Ak napríklad chcete niekam vycestovať, ale poviete si, že na to nemáte peniaze, nikdy sa tam nedostanete. Ak si však poviete, že nejaké miesto skutočne túžite vidieť a urobíte preto čo je vo vašich silách, buďte si istí, že raz pozriete tam kam túžite.

Autorka však tvrdí, že všetko toto sa dá dokázať aj cez tzv. „samohypnózne vzorce“. Tie pomôžu nášmu podvedomiu naladiť sa na správnu vlnu. Nemôžete však tieto tvrdenia  vykonávať len „na oko“, musíte im skutočne veriť a prijať ich. A vtedy sa stanú vaše sny a túžby skutočnosťou.

Louise tvrdí, že takýto duševný pokoj a vyrovnanie nám pomáha nájsť výhody v osobnej aj finančnej sfére. Ak sa každé ráno zobudíme s tým, že sa k nám dostane všetko, čo sa k nám dostať má, boli by sme omnoho spokojnejšími ľuďmi. Možno by ste v živote našli zmysel aj tam, kde ste ho predtým nevideli.

Louise Hayová vo svojich dielach opisuje rôzne postupy ako osobne vzrásť a nájsť dôvod pre úsmev každý deň. Podľa nej je najlepším spôsobom systém opakovaných tvrdení. Ak túžite do svojho života prilákať peniaze, každý deň opakujte nasledujúce tvrdenia:

Mám rád peniaze a tieto sympatie sú vzájomné.

Môžem mať vysoké príjmy, závisí to len odo mňa.

Umožním, aby moje bohatstvo rástlo bez ohľadu na vonkajšie okolnosti.

Moje peniaze budú dobre a poctivo zarobené.

Vždy dostanem všetko, čo potrebujem.

Zarobím veľa peňazí na to, aby som žil v prosperite a pohodlí.

Moja práca mi prináša čoraz viac ziskov.

Peniaze priťahujem ako magnet.

Možno si hovoríte, že je to hlúposť, ale za pokus nič nedáte! Zdielajte aj so svojími priateľmi.

 

ZDROJ: takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com