Ako schudnúť doma a bez diéty? Robte tieto veci a uvidíte ten výsledok

Nesprávna strava vedie ku intoxikácii tela. To je jedna z hlavných príčin metabolických porúch. Všetci obézni ľudia majú problémy s trávením. Potrebujú nielen schudnúť, ale aj vyčistiť gastrointestinálny trakt a krv, aby ich telo mohlo správne fungovať. Ako schudnúť doma bez diéty

Pite detoxové nápoje:
Surové potravinárske vlákna vám dajú do poriadku tráviace procesy. Snažte sa piť najmenej jeden nápoj denne zo surovej zeleniny alebo ovocia rozmixovaného v mixéri. Môžete do nich pridať kefír alebo jogurt.

Konzumujte červené víno:
Pohár červeného vína denne zníži hladinu cholesterolu a pomôže bojovať proti infekciám močových ciest.

Aktívne uhlie:
Aktívne uhlie je spálené drevo, materiál organického pôvodu. Látka, ktorá absorbuje toxíny, ťažké kovy a dokonca aj jedy, absorbuje všetko, čo je zlé a odstraňuje ju z tela.

Voda s jablčným octom:
Jedna čajová lyžička jablčného octu stačí na pohár vody. Pite jeden pohár ráno pol hodiny pred jedlom.

Vylúčte rafinovaný cukor zo stravy:
Použitie rafinovaných výrobkov a umelých sladidiel vedie k nadmernej akumulácii glukózy v krvi. Zvýšená hmotnosť zvyšuje riziko vzniku cukrovky a kardiovaskulárnych ochorení. Keď prejdete na organický hnedý cukor, javorový sirup alebo iné prírodné sladidlá, ako je sušené ovocie, vaša túžba po sladkostiach začne klesať.

Jedzte organické produkty:
Ak žijete v meste, nakupujte výrobky buď na trhu od ľudí, ktorí ich vypestovali vo svojej záhrade a farme, alebo v eko-obchodoch. Existuje tu väčšia záruka, že vo vašej zelenine a mäse nebudú žiadne pesticídy ani antibiotiká.

Vyčistite vzduch v dome:
Pomôže pravidelné čistenie prachu, obyčajný čistič vzduchu alebo soľná lampa.

Pite zelený čaj a vzdajte sa kávy:
Káva obsahuje cafestol, ktorý zvyšuje hladinu cholesterolu. Zelený, biely alebo bylinný čaj pomáha predchádzať akumulácii zlého cholesterolu.

Používajte probiotické produkty:
Medzi ne patrí kefír, čistý jogurt, kyslá kapusta, zrelý syr, polievky, nátierky a tmavá čokoláda. Takéto produkty zlepšujú tráviaci trakt.

Pite ionizovanú vodu:
Je bohatá na molekuly aktívneho uhlia. Ionizovaná alkalická voda je silný antioxidant, ktorý dokáže neutralizovať voľné radikály.

Choďte do sauny a trénujte:
Pri potení sa telo prirodzene zbavuje toxínov. Snažte sa venovať aspoň jednému kardio cvičeniu každý deň a posilníte si tak obehovú sústavu.

Program čistenia organizmu doma by mal byť vykonávaný systematicky a pravidelne. Komplexný program čistenia tela bude fungovať, ak budete postupovať podľa všetkých jeho bodov.

ZDROJ takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com