Ako nájsť toho pravého? Riaďte sa týmito bodmi a uvidíte čo sa stane! Bod číslo 9 je najpodstatnejší…

Každá žena, bez ohľadu na vek, chce byť obdivovaná a získavať lichôtky od mužov. Vďaka záujmu sa ženy cítia krásne a sebavedomé, no hlavne si chcú nájsť muža, ktorý ich bude ľúbiť a s ktorým si môžu založiť rodinu. Dneska sa s vami podelíme o rady, ako byť atraktívnou ženou v očiach muža a zaujať ho.

1. Ako prilákať dobrého muža? Buďte krásna:
Hovoríte, že je to klišé? Nejde však o vonkajšiu krásu, ktorá nie je daná každému. Krása by mala vychádzať zvnútra. Nájdite to, čo je na vás najkrajšie a skúste z toho urobiť ešte niečo lepšie. Muži milujú tie ženy, v ktorých je niečo zvláštne.

2. Buďte odlišná:
Toto je len pokračovanie predchádzajúcej rady. Musíte byť schopná prezentovať sa. Neexistuje tu žiadna všeobecná rada, len premýšľajte o tom, aké vlastnosti sú na vás najlepšie, aké sú vaše plusy a mínusy. Keď to zistíte, zdôraznite svoju dôstojnosť a skryte chyby. A to platí aj pre vzhľad a charakter.

3. Pracujte na sebe:
Neustále sa snažte zlepšovať vo všetkom, čo robíte. Potrebujete nielen dobre vyzerať, ale musíte byť aj zaujímavá osoba. Muži sa radi rozprávajú s niekým, kto vie povedať viac ako jednu vetu. Rozvíjajte sa a učte sa stále niečo nové.

4. Buďte upravená:
Neznamená to, že musíte vynaložiť obrovské sumy na nové oblečenie. Základom je starať sa o seba a svoje telo. Aj tak sa všetkým najviac páči prirodzenosť. Najdôležitejšie je, aby vaša pokožka bola zdravá, oblečenie upravené a vlasy zdravé. Tieto malé veci robia ženu elegantnejšou.

5. Usmievajte sa:
Hrejivý a úprimný úsmev môže robiť skutočné zázraky. Keď sa žena usmeje, dokáže očarovať každého muža.

6. Nebuďte arogantná:
Nikto nemá rád nafúkancov. Nepreukazujte mužovi, že ste múdrejšia a že poznáte všetko na svete. Buďte schopná počúvať a podporovať rozhovor. Niekedy je lepšie svoju pýchu ukryť.

7. Nepredstierajte, že nepotrebujete muža:
Nepritiahnete si ho, pokiaľ mu budete stále tvrdiť, že muža nepotrebujete. Niekedy stojí za to ukázať mu, že aj vy ste zraniteľná a niekedy ho potrebujete, dokonca je niekedy až nenahraditeľný.

8. Buďte starostlivá a pozorná:
Muži milujú starostlivosť a náklonnosť. Ak je žena pekná a vie variť, vyhrá srdce muža. To však neznamená, že žena patrí len do domácnosti, no je dôležité, aby bola starostlivá a pozorná.

9. Majte svoju hrdosť:
Nezáleží na tom, ako veľmi chcete na muža zapôsobiť, nikdy nestraťte svoju pravú tvár. Ak vidíte, že vás človek nedokáže oceniť a nevykazuje náležitú starostlivosť a rešpekt, potom to nie je človek vhodný pre vás.

10. Pozvite ho na šálku kávy:
Táto rada je stará ako svet, no ak sa vám niekto páči, pozvite ho na šálku kávy. Keď si nájdete spoločné témy, na ktoré budete môcť komunikovať, budete mať šancu očariť ho.

Rady sú mimoriadne jednoduché a nebude ťažké ich sledovať. A dokonca fungujú! Treba si však zapamätať jedno – nemeňte sa kvôli partnerovi. Pokiaľ vás miluje, bude vás brať takú, aká ste.

ZDROJ: takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com