Aké sú vaše najhoršie a najotravnejšie vlastnosti? Zistíte to podľa znamenia zverokruhu!

Zdieľajte článok na

Každý z nás má niekoľko negatívnych vlastností. Ak si ich časom uvedomíme, môžeme ich poraziť alebo vhodne využiť vo svoj prospech – a zároveň zmeniť život k lepšiemu…

 

Ktoré sú tie vaše a na čo si dať pozor, aby vás postupne neovládli a nezničili vám život?

Lev

Levy bývajú arogantný a tvrdohlaví. Nechcú počúvať názory ostatných ľudí a je veľmi ťažké s nimi tráviť čas, aby vás nenaštval.

Škorpión

Škorpión má zvyčajne dve osobnosti – dobrú a zlú. Keď má škorpión dobrú náladu, je na ľudí príjemný a dobrý. Akonáhle má ale náladu zlú, zaobchádza s nimi ako s odpadkami. Dokáže tak občas ublížiť ľuďom, ktorí nespĺňajú jeho požiadavky.

Baran

Baran nedokáže ľuďom pomôcť. Nebaví ho počúvať problémy a názory ostatných ľudí. Sú veľmi často tvrdohlaví.

Býk

Býka síce zaujímajú názory ostatných ľudí, ale nedokáže sa podľa nich riadiť. Akonáhle mu poviete vetu “Mal by si ..”, odpovie vám “Ja viem ..” a tým to jednoducho hasne.

Strelec

Strelec je človek, ktorý keď niečo chce, dostane to. Často ale citovo ubližuje ľuďom. Sám seba hľadá, skúša najrôznejšie vzťahy a známosti, ktoré dlho netrvajú.

Rak

Rak sa chce vždy stáť stredobodom pozornosti. Rak je tak trochu klamár, ktorý si za svojím lžami tvrdohlavo stojí, aj keď všetci poznajú pravdu.

Blíženci

Blíženci sú nadaní ľudia, ktorí dokážu urobiť všetko pre dosiahnutie svojich cieľov. Lenže pri ceste za svojimi cieľmi zabúdajú na svojich priateľov, blízkych a posúvajú ich až na posledné miesto v rebríčku priorít.

Váhy

Váhy konajú dobre. Čo je samozrejme dobré, ale väčšinou tak konajú len preto, aby sa pred niekým predviedli alebo aby sa ukázali v dobrom svetle.

Kozorožec

Kozorožec je úprimný a spravodlivý. Avšak je často tvrdohlavý a nedokáže priznať svoje vlastné chyby.

Vodnár

Títo ľudia majú najväčšie problémy so zradou. Dokážu zradiť človeka v momente, kedy majú pocit, že už ho nepotrebujú.

Panna

Panna myslí hlavne na seba. Rada o sebe hovorí, o svojich problémoch, cieľoch, snoch a často zabúda na ostatných.

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.


Zdieľajte článok na

You Might Also Like