Aké je číslo vášho domu, či bytu? Toto číslo má vplyv na váš život!

Všetko v našom živote nás dokáže nejakým spôsobom ovplyvňovať a vypovedať o nás určité skutočnosti. Napadlo by vás, že aj číslo domu, v ktorom žijete môže prezradiť, aká je atmosféra daného miesta? Na každom mieste sa cítime inak. Niekde je nám dobre od začiatku, inde si musíme zvykať dlhšie, avšak sú aj miesta, na ktoré si nezvykneme nikdy.

Nie len číslo domu, alebo bytovky vie prezradiť zaujímavé informácie. Taktiež číslo konkrétneho bytu je dôležité. Ak sa chcete niečo dozvedieť, musí vám vyjsť zo všetkých čísel po sčítaní jednomiestne číslo. Napríklad ak bývate v bytovke 86 a byte číslo 14, sčítate 8+6+1+4=19, 1+9=10, 1+0=1. Alebo ak ma váš dom popisné číslo 421/21 tak 4+2+5+2+1=141+4=5. Číslo, ktoré vás bude zaujímať je teda 1 alebo v druhom prípade 5. Pozrime sa teda na výklady konkrétnych čísel.

Číslo jedna:
Znamenie domov, ktorých súčet čísel prinesie číslo jedna je v znamení slnka. Atmosféra a energia v týchto domácnostiach býva veselá, príjemná, veľmi kreatívna a ľudia v takýchto domoch sa cítia dobre, dokážu rozdávať svoju energiu a pozitívnu náladu ďalším ľuďom. Veľmi spokojní sú v takýchto domovoch jedinci, ktorí sú nezávislí a je pre nich dôležitá kreativita a sebarozvoj. Farby, ktoré by sa mali používať v takomto príbytku sú najmä jasné, žiarivé.

Číslo dva:
Číslo dva je v znamení mesiaca. Najlepšie by sa v dome pod týmto znamením bývalo napríklad vedcom, alebo iným intelektuálne zameraným jedincom. Aj farby použité v dome by mali byť jemné, krémové, nie veľmi výrazné, čo podporuje intelekt. Ak je niekto skôr emotívny, alebo popudlivý, dom pod znamením mesiaca preňho nie je ideálny.

Číslo tri:
Dom, ktorému prináleží číslo tri, je pod znamením Marsu. O energiu v tomto dome nie je núdza a všetci členovia takejto domácnosti sa cítia dobre. Všetko je neustále  v pohybe a všetko sa stále stíha. Číslu tri sú vlastné aj vášeň a temperament, ktorý sa nedá ničím skryť. V takomto dome je vhodné využívať sýte farby, najmä červenú, ktorá podporí prúdenie rýchlej a pozitívnej energie.

Číslo štyri:
Merkúr ovplyvňuje domácnosti pod číslom štyri. Zbavuje ľudí neistoty a navracia im stratenú stabilitu a bezpečie. Ak niekto pracuje hlavou, teda jeho práca je intelektuálna, tak dom pod číslom 4 je preňho ideálny. Energia v tomto dome bude ľuďom zabezpečovať to, že si svoje povinnosti budú úspešne plniť. Ak je však niekto posadnutý svojou prácou, mal by si v dome pod znamením Merkúra dávať pozor, aby mu práca neprerástla cez hlavu. Atmosféru v tomto dome môžete posilniť farbami ako je napríklad modrá, jemné žltá, alebo sivá.

Číslo päť:
Nespútanú energiu a spoločenskosť do tohto domu prináša Jupiter. Večierky, párty s priateľmi, ale tiež nenápadné večery, pri ktorých môžu vzniknúť skvelé nápady sú v takomto dome na dennom poriadku. Energiu v tomto dome môžete podporiť rôznymi soškami a predmetmi z rôznych krajín, čím sa posilní temperament a nespútanosť.

Núdza nie je ani o sexuálnu energiu a vášeň, ktorú v tomto dome cíti každý. Ak je niekto pokojnej povahy, život v takomto dome mu nebude vyhovovať.

Číslo šesť:
Ak hľadáte pokoj a vyrovnanosť, v dome pod pôsobením Venuše ho rozhodne nájdete. Harmónia a teplo domova, to je to, čo tu môžete cítiť. Tento dom je vhodný pre rodiny s deťmi a tiež pre páry, ktorým sa zo vzťahu vytratila vášeň a romantika. Hrejivý a príjemný pocit, ktorý dodáva energia Venuše v ľuďoch prebúdza ich city a vyrovnanosť.  Jemné a teplé farby sú ako stvorené pre takýto príbytok. Aj návštevy sa cítia v takýchto domácnostiach skvelo. Veľmi dobre sa tu varí a vždy je cítiť pohostinnosť a priateľskosť.

Číslo sedem:
Pre domácnosti pod číslom sedem je určená energia Saturnu. Ak ste skôr spoločenskí ľudia, ktorí nemajú radi samotu, tak tento dom pre vás nebude to pravé orechové. Je vhodný pre filozofické a hĺbavé duše, ktoré sa zaoberajú duchovným životom a vlastným sebarozvojom.

Je tu vhodná atmosféra aj pre dosiahnutie kariérneho rastu a úspechu v práci. Jedinci, pre ktorých sú dôležité materiálne veci tu pokoj a harmóniu nenájdu. Vhodnou farbou je tmavo modrá.

Číslo osem:
Energia Uránu vnáša do domácností pod číslom osem veľkú hojnosť a harmóniu. Vďaka tejto energii sa v týchto domácnostiach môžete tešiť úspechom v každej sfére. Väčšina vecí a aj problémov tu plynie pokojne a bez pocitu zúfalstva či frustrácie. Pre číslo osem sú vhodné všetky farby a najmä jemná modrá.

Číslo deväť:
Vplyv na domácnosti pod číslom deväť má Neptún. Vďaka energii Neptúnu sú ľudia veľmi vyrovnaní a na duchovne vyššej úrovni. Radi pomáhajú druhým a záleží im na blahu ich blízkych, ale aj cudzích ľudí. Niekedy môžu zabúdať na seba. Vďaka Neptúnu však dokážu nájsť potrebnú rovnováhu medzi tým, čo dať druhým a čo dopriať sebe.

Ak máte pocit, že vaše číslo bydliska nie je pre vás to ideálne, určite sa nemusíte sťahovať ani si zúfať. Dôležité je niekedy skutočnosti okolo nás pochopiť a snažiť sa zariadiť si život tak, aby bol pre nás čo najvyhovujúcejší a najpríjemnejší.

ZDROJ: www.priznakytransformace.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com