Ak vaše dlane vytvoria jednu z týchto troch línií, takzvanú čiaru lásky, môžu o vás prezradiť naozaj veľa!

Tak ako oči, aj ľudské ruky a špeciálne dlane môžu o ich majiteľovi prezradiť naozaj veľa. Dozviete sa z nich, aká ste osobnosť, či akú máte budúcnosť, alebo dokonca aj to, akým človekom sa stanete, keď sa zamilujete. Spojte dlane, nájdite svoju čiaru lásky a možno sa o sebe dozviete niečo, čo ste ani sami nevedeli. A tiež o Vašom partnerovi.

Čiara lásky v jednej úrovni
Pokiaľ má Váš partner čiaru lásky v jednej línii, ste šťastná žena. Láska je pre neho veľmi dôležitá, váži si ju a svoju polovičku miluje naozaj úprimne. Je to človek, ktorý je citlivý a emotívny, ale nemá najmenšiu potrebu skrývať to. Jednoducho miluje naplno. Vzťah s Vami bude brať vážne a dlhodobo. Je tolerantná a záleží mu na názoru a pocitoch druhých. Mať šťastný vzťah je pre neho životné prioritou číslo jedna.

Čiara lásky na ľavej ruke siaha nižšie
Tieto osoby uprednostňujú skôr starších partnerov. Sú veľmi romantickí, vášniví a vo vzťahu s nimi Vás bude stereotyp určite obchádzať. Pocity prežívajú naozaj intenzívne. Spoliehajú na svoj šiesty zmysel a možno by ste mali aj Vy. Málokedy je totiž sklamete.

Čiara lásky na pravej ruke siaha nižšie
Osoba s týmto typom čiary lásky, sa do vážneho vzťahu veľmi nehrnie. Miluje svoju nezávislosť a slobodu. Pravdou však je, že ak sa nakoniec zamiluje, je veľmi oddanou osobou, napriek tomu nemá problém vzťah kedykoľvek ukončiť, ak mu niečo nevyhovuje. Vyhľadáva skôr mladší partnermi. Títo ľudia sú sebavedomie a problémy rieši s ľahkosťou a prehľadom. Riadi sa viac rozumom ako srdcom.

zdroj: prosvet.cz / brightside.me

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com