Ak si túto pleťovú masku z jedlej sódy a citrónu dáte na tvár, bude sa diať niečo úžasné

Každá žena má vo svojej kuchyni obľúbenú zložku, ktorá je jedlá sóda. Dnes si znovu dokážeme, že tento prášok je neuveriteľný a je veľkým prínosom pre vás! Vynikajúca jedlá sóda je úžasná pre čistenie vášho domova, pre varenie, rovnako ako pre vaše telo a starostlivosť o krásu. Recept, ktorý navrhujeme je prírodný a hlavnou zložkou je samozrejme sóda.

Táto maska na tvár, vám urobí zázraky pre vašu pokožku, pomôže vám zbaviť sa čierných bodiek, akné, vačkov pod očami, rovnako ako tmavých kruhov pod očami.

Najlepšia maska na tvár


Ingrediencie:


2 lyžice jedlej sódy
2 kvapky esenciálneho oleja
1/2 vyšťaveného citróna

Postup

Citrónová šťava vám pomôže zničiť jazvy, slnečné škvrny a pupienok.
Všetky zložky dajte do mixéra a zmiešajte ich na potrebnú konzistenciu. Potom aplikujte na tvár, nechajte pôsobiť po dobu 3 minút ( prvykrát ) a potom 10 minút. Budúci týždeň budete opakovať ošetrenie. Opláchnete studenou vodou. Ak máte citlivú pokožku nebojte sa pridať trošku vody do zmes.

 

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie.
Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku.
Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výhradne po konzultácii s vaším lekárom.

zdroj: healthyfoodhouse.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com