Ak poznáte niekoho v znamení kozorožca, máte vyhraté! Po týchto slovách, ho budete chcieť za priateľa alebo partnera.

Zdieľajte článok na
  • 1
    Share

Každé znamenie zverokruhu je zaujímavé a jedinečné svojim spôsobom. Dnes vám porozprávame niečo o Kozorožcovi. Je známe, že kozorožec je zložité znamenie. Je chránené planétou Saturn, vďaka ktorej sa mení, zlepšuje veci vo svojom živote a posilňuje svoje vnútorné jadro.

 

Silné a slabé črty:


Jednou z najsilnejších čŕt Kozorožca je praktická a rýchla myseľ. Astrológovia ho považujú za jeden z najviac intelektuálne vyvinutých znamení zverokruhu. Vždy je o dva kroky vpred, neustále robí pokroky a snaží sa zlepšovať. Často však všetko koná bez predstavivosti.

Ďalšou jeho charakteristickou vlastnosťou je skromnosť. Nesnaží sa byť dobrým kvôli chvále. Kozorožec vidí svet čierno-bielo, verí iba vyvoleným a okamžite spozná každú lož.

 

Charakteristika osobnosti:

Pri prvom stretnutí s kozorožcom možno budete mať pocit, že je veľmi chladný, no v skutočnosti sa pod maskou skrýva veľmi citlivá osoba. Navonok sa javí ako premýšľavý, neprípustný a nedostupný.

 

Kozorožec vo vzťahoch:

Je to veľký tajnostkár. Nikdy sa neprizná, že v skutočnosti trpí. Nedokáže rozprávať o jeho pocitoch a ak sa zrazu rozhodne niekomu odhaliť svoju lásku, neskôr sa bude hanbiť za to, čo povedal. Snaží sa vždy konať správne, inteligentne a zorganizovane. Vždy sa zamiluje do osoby, ktorá je jeho protikladom.

 

Ako porozumieť Kozorožcovi – mužovi. 

Vlastnosti:

1. Zvýšené nároky na seba a ostatných
2. Disciplína
3. Silný zmysel pre spravodlivosť
4. Problémy so zmyslom pre humor
5. Realistický pohľad na život, objektivita
6. Pragmatizmus
7. Snaha o moc
8. Sporivosť

Ako porozumieť Kozorožcovi – žene:


1. Jemnosť a sofistikovanosť
2. Vnímavosť
3. Odpor ku kompromisom
4. Túžba byť najlepšou v práci
5. Túžba mať všetko pod kontrolou.

 

Kozorožci sú veľmi trpezliví a pozorní poslucháči. Počúvajú, prijímajú životné skúsenosti iných, učia sa nové veci a pozorne sledujú svoje okolie. Preto sú tak šikovní a múdri.

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.


Zdieľajte článok na
  • 1
    Share

You Might Also Like