Ak máte vo svojom okolí niekoho v znamení kozorožca, máte vyhraté! Po týchto slovách, ho budete chcieť za priateľa alebo partnera!

isolated object on white background. Retro girl model, red hair. Signs of the zodiac, Capricorn, Aries. Vector

Zdieľajte článok na

Každé znamenie zverokruhu je zaujímavé a jedinečné svojim spôsobom. Dnes vám porozprávame niečo o Kozorožcovi. Je známe, že kozorožec je zložité znamenie. Je chránené planétou Saturn, vďaka ktorej sa mení, zlepšuje veci vo svojom živote a posilňuje svoje vnútorné jadro.

Silné a slabé črty:
Jednou z najsilnejších čŕt Kozorožca je praktická a rýchla myseľ. Astrológovia ho považujú za jeden z najviac intelektuálne vyvinutých znamení zverokruhu. Vždy je o dva kroky vpred, neustále robí pokroky a snaží sa zlepšovať. Často však všetko koná bez predstavivosti.

Ďalšou jeho charakteristickou vlastnosťou je skromnosť. Nesnaží sa byť dobrým kvôli chvále. Kozorožec vidí svet čierno-bielo, verí iba vyvoleným a okamžite spozná každú lož.

Charakteristika osobnosti:
Pri prvom stretnutí s kozorožcom možno budete mať pocit, že je veľmi chladný, no v skutočnosti sa pod maskou skrýva veľmi citlivá osoba. Navonok sa javí ako premýšľavý, neprípustný a nedostupný.

 

Kozorožec vo vzťahoch:
Je to veľký tajnostkár. Nikdy sa neprizná, že v skutočnosti trpí. Nedokáže rozprávať o jeho pocitoch a ak sa zrazu rozhodne niekomu odhaliť svoju lásku, neskôr sa bude hanbiť za to, čo povedal. Snaží sa vždy konať správne, inteligentne a zorganizovane. Vždy sa zamiluje do osoby, ktorá je jeho protikladom.

Ako porozumieť Kozorožcovi – mužovi. Vlastnosti:
1. Zvýšené nároky na seba a ostatných
2. Disciplína
3. Silný zmysel pre spravodlivosť
4. Problémy so zmyslom pre humor
5. Realistický pohľad na život, objektivita
6. Pragmatizmus
7. Snaha o moc
8. Sporivosť

 

Ako porozumieť Kozorožcovi – žene:
1. Jemnosť a sofistikovanosť
2. Vnímavosť
3. Odpor ku kompromisom
4. Túžba byť najlepšou v práci
5. Túžba mať všetko pod kontrolou.

Kozorožci sú veľmi trpezliví a pozorní poslucháči. Počúvajú, prijímajú životné skúsenosti iných, učia sa nové veci a pozorne sledujú svoje okolie. Preto sú tak šikovní a múdri.

ZDROJ: takprosto.cc

ONLINE NABYTOK:

onlinenabytok


Zdieľajte článok na