Ak máte doma Indulonu, máte vyhraté: Je lacná a môžete ju využiť hneď na niekoľko spôsobov!

Spread the love

Určite ju poznáte aj vy a ak ju práve nemáte doma, určite si pamätáte na časy, keď nechýbala ani vo vašej domácnosti. Má skvelé využitie…

Obľúbená masť má však omnoho viac skvelých využití, než by ste si na prvý pohľad mohli myslieť. V dnešnom článku sme pre Vás zozbierali tipy a triky, ktoré vás presvedčia, že Indulona nie je len tak obyčajná masť na ruky!

Zázrak na suché vlasy

Mnohé ženy si nemôžu účinky Indulony na vlasy vynachváliť. Najmä, ak vás trápia suché vlasy a rozštiepené končeky, tento tip vraj zaberá lepšie, než drahé olejčeky na vlasy. Stačí, keď si po umývaní vlasov, natrite ruky Indulonou a jemne si prejdete po vlasoch (vyhnite sa pokožke a korienkom, vlasy masírujte len po dĺžke) a samostatnú pozornosť venujte končekom. Vlasy budú lesklejšie, hydratované a už na pohľad krajší a pružnejšie. Navyše, budú sa menej lámať.

Voňavka vám vydrží celý deň

Stačí streknúť ráno a parfum vydrží až do večera. Vyskúšajte tento geniálny trik! Naneste si obyčajnú Indulonu na pulzujúce miesta na tele, kam si bežne striekate parfum – na zápästie a krk. Potom stačí len streknúť voňavku a môžete vykročiť do nového dňa. Indulona parfum zakonzervuje a bude voňať oveľa dlhšie.

Aby topánky nepromokli

Keď kúpim topánky a potrebujem ich naimpregnovať, aby nepromokli, vždy používam obyčajnú Indulonu. Nedám na ňu dopustiť, funguje výborne a používam ju aj na ošetrenie ostatných kožených výrobkov. Je to pre mňa jednotka!

Na nádchu

Keď mám nádchu natriem si pod nos trochu Indulony zmiešanej s kvapkou eukalyptového alebo mätového esenciálneho oleja. Lepšie sa mi dýcha a mám zároveň aj ošetrenú suchú a bolestivú pokožku od neustáleho smrkania.

Na krásne nechty

Keď som mala problém s lámavosťou nechtov, vždy ma zachránila Indulona. Proste som si natrela ruky pred spaním a dôkladne som rozotrela aj nechty. Už ráno som videla zmenu!

Proti komárom aj na mráz

Keď v lete idem spať, natriem sa obyčajnou Indulonou a s komármi mám pokoj. Používam ju aj vonku, napríklad keď grilujeme a všetci sú doštípaný a ja nič. Asi im nevonia, mne našťastie áno. V zime si ju zas dávam na lyžovačku – natieram líčka sebe i deťom, je to výborná ochrana pred mrazivým počasím. V lete, ak chcete, aby vám opálenie z dovolenky vydržalo čo najdlhšie, tiež odporúčam obyčajnú indulonu (tú modrú).

V dielni aj pre krásu

Použite ju na reťaz od kolesa aj vŕzgajúce pánty.

Farbíte si vlasy? Nezačínajte bez indulony!

Indulonou si potrite pokožku hlavy na čele, krku a tam, kde môže prísť do kontaktu s farbou. Vďaka tomuto jednoduchému triku sa vám pokožka nezafarbí a namiesto drhnutie stačí jednoducho zotrieť a máte pokoj.

Popáleniny

Na hojivé účinky indulony nedám dopustiť. Pokiaľ máte spálenú pokožku určite si ju natrite Indulonou. Upokojujúci a hojivý efekt či už ste sa spálili na slnku, alebo ste sa dotkli rozpáleného plechu.

Aby dvere nazamŕzali

V zime potierame dvere na aute zvnútra Indulonou. Nikdy neprimrznú ku gumičke.

Atopický ekzém

Nič mi nepomohlo lepšie, než natieranie nechtíkovou indulonou. Aj keď mám na niektorých miestach hrubšiu kožu, keď ich pravidelne natieram Indulonou za pár dní sa mi vždy zlepší.

Na zápal priedušiek

Pár kvapiek propolisu zmiešame s Indulonou a natriem si to na priedušky. Skvelý a rokmi osvedčený urýchľovač liečby.

You Might Also Like