Ak chceš zistiť, čo tvoja duša ukrýva, vyber si jeden z týchto starodávnych symbolov!

Od nepamäti staroveké symboly mali akúsi silu. Spôsob, akým naša myseľ chápe / vníma tieto symboly/  je taký, ako naši predchodcovia  zvykli odhaľovať veľa tajomstiev o našej duši.  Tieto staroveké symboly majú magickú príťažlivosť v sebe, od chvíľe čo nám vedia pomôcť  s dokrývaním vecí, ktoré sme o sebe nikdy nevedeli.

Týchto 6 nasledujúcich symbolov  je veľmi mocných. Na zakláde pocitov si vyber jeden, ktorý sa ti najviac páči, vďaka nemu môžeš odhaliť to, čo tvoja duša skutočne potrebuje. Je tam jeden symbol , ktorý k tebe najviac „ hovorí“. Dovoľ , aby ťa vtiahlo tajomno. Načúvaj im a nižšie si prečítaj čo znamenajú.

Ktorý staroveký symbol si si vybral?

1. Skarabeus
Skarabeus je staroveký symbol pochádzajúci z starého Egyptu, ktorý reprezentoval chrobák. Tieto chrobáky sa vynárali z telesných pozostatkov, to je dôvod pre ktorý Egypťania verili, že môžu vstať z mŕtvych. Skarabeusy boli symbolom podsvetia – to je spojené so zmŕtvychstaním, znovuzrodením a prevtelením.

Ak si si vybral skarabeusa,  najviac zo všetkého potrebuješ doplniť svoju energiu. Pokús sa stravovať zdravšie a uisti sa, že tvoje spacie návyky sú v poriadku. Tento chrobák ti napovedá , že sa máš o seba starať.

2. Triskelion
Triskelion predstavuje  mocný symbol , ktorý sa otáča a súvisí s mystickým číslom 3. Tieto 3 piliere predstavujú 3 veľké sily na zmenu. Ak si si vybral tento symbol, je to signál, že potrebuješ prelomiť bariery , ktoré ti v živote nedovolia napredovať a robiť pokroky.

Takže čo budeš robiť? Nauč sa zvýšiť svoje energetické vibrácie a ukáž ich prírode. Buď v prírode najviac ako je môžné a doplň si energiu zo všetkého, čo je navôkol.

3. Uroborus
Tento symbol zvykly používať Gnostici. V dávných časoch tento symbol bol nepochopený, považovali ho za formu temného umenia. Jeho skutočný posvätný význam bol však úplne odlišný. Stelesňoval silu karmy spolu s reťazovým efektom.  Každá akcia vyvolá reakciu.

Ak tvojou voľbou bol tento posvätný symbol, je to, že tvoj život si  musíš lepšie zariadiť. Momentálne si uväznený v nekončiacom kruhu. Nie je tu žiadna zmena a možno sa pýtaš prečo. Odpoveď znie, že ty zmenu ani nechceš. Nájdi si chvíľu a pozri sa na to ,čo robíš zle  a pokús sa urobiť všetko preto , aby sa to zmenilo. Prelom túto barieru  a zmena príde. Neboj sa.

4. Trident
Tento grécky symbol stelesňuje výraznú patriarchálnu postavu. V Hinduizme ho používal Boh Siva  a v starovekom grécku boh mora – Poseidon, ktorý symbol niesol v rukách. Trident predstavoval blahobyt, hojnosť a požehnanie.

Poseidon bol jeden z najsilnejších Bohov týchto dôb. Bol smelý a nebojácný. To zmanená,že sa máš postaviť pred svoje obavy a zničiť ich. Potrebuješ zistiť z čoho tvoje obavy sú a dovoliť svetu vedieť , že ich chceš zničiť. Toto ti pomôže dosiahnúť duševnú rovnováhu.

5. Labyrint
Labyrint je tiež posvätný symbol , ktorý udržuje ochranu nad stredom vesmíru. Tento symbol  nám pomáha objaviť našu dušu a Boha. Na Kréte sa používal pri veľa rituálech, kde duchovný vodca tancoval,  pokým  sa nedostal do stavy extáze.

Ak práve vašou voľbou je tento symbol , potom je pravdepodobné, že ste osamelý. Chceš spoločnosť, inak je možné, že stratíš aj sám seba. Tvoj zaneprázdnený životný štýl ti bráni v tvojom duchovnom živote. Pokús sa nájsť vnútorný mier a zariaď, aby si narástol na duchu.

6. Hórove oko
Taktiež známe ako Wadjet- Ouadza, tento posvätný symbol pochádza zo starovekého Egyptu. A ak si si ho vybral , potom je jasné, že potrebuješ ochrániť svoju auru. Tento symbol ukazuje , že „sledujúce oko“ znamená, že karma nikdy nespí a každý dostane to, čo si zaslúži.

Povolaj svojho ochranného anjela, aby ťa chránil. Pokús sa s ním komunikovať a požiadať ho o radu. Avšak, možeš spraviť pár efektívných rituálov na očistenie od zlej energie.

zdroj: theearthtribe.net

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com