Aj vám už zmizli ponožky počas prania v práčke? Tu je návod, ako tomu zabrániť!

Mali ste niekedy pocit, že sa asi zbláznite, pretože si myslíte, že vám práčka počas prania žerie ponožky? Teraz sa ukazuje, že to vôbec nie je taká bláznivá hypotéza!

Fotografia, ktorú zverejnila Cathy Hinzová na portáli Bored Panda, ukazuje, ako môže vyzerať práčka, ktorá „zjedla“ príliš veľa ponožiek. Na fotografii je síce priemyselná práčka, ktorá sa používa oveľa viac ako domáce práčky, ale problém je rovnaký.

Ako píše Cathy: „dnes môjho manžela prestalo baviť trápenie nad nefunkčnou práčkou a rozhodol sa ju rozobrať, pričom začal spodným panelom. To, čo v ňom našiel, bolo šokujúce.“

Ako píše denník TODAY, k tejto otázke sa vyjadril aj špecialista na zabezpečenie kvality spotrebičov spoločnosti GE James Darmstadt. Tvrdí, že niekedy sa ponožky dostanú cez gumové tesnenie na dverách práčky. Je to zriedkavé, ale možné, najmä pri otáčaní vysokou rýchlosťou. Aby ste tomu predišli, je najlepšie nevkladať do práčky príliš veľa bielizne naraz. Veľmi dôležité je tiež dôkladne skontrolovať práčku, najmä jej tesnenie. Ak sú v ňom diery alebo nie je vzduchotesný, mali by ste sa obrátiť na servisné stredisko. Samozrejme, vo väčšine prípadov sa ponožky stratia napríklad v koši na bielizeň alebo medzi iným oblečením.

zdroj:  Bored PandaToday

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com