Agenti MI6 špekulujú: Putin je možno mŕtvy už dávno. Môže ho nahrádzať dvojník!

Ruský prezident Vladimir Putin je možno už niekoľko týždňov alebo mesiacov mŕtvy a na verejnosti za neho vystupuje jeho dvojník.

Podľa mediálnych správ zdroje z britskej tajnej služby MI6 špekulujú, že Rusi mohli Putinovu smrť nejaký čas tajiť. Ide o ďalšiu zo série mediálnych špekulácií, z ktorých ďalšie tvrdia, že Putin je vážne chorý a lieči sa na rakovinu.

Špekuluje sa, že zdravotný stav ruského prezidenta sa v posledných mesiacoch zhoršuje, jeho tvár vyzerá nafúknutá a pozorovatelia uvažujú, či 69-ročný prezident nemá napríklad leukémiu. Vysokopostavení šéfovia MI6 podľa zdrojov tvrdia, že ruský prezident bol nedávno vážne chorý, ale jeho prípadnú smrť by Kremeľ utajil.

Podľa britského denníka Daily Mirror boli Putinove nedávne prejavy s veľkou pravdepodobnosťou vopred nahrané. Objavili sa špekulácie, že prezidentov dvojník sa mohol zúčastniť na moskovskom sprievode na Deň víťazstva začiatkom tohto mesiaca.

„Putin je veľmi chorý, a ak zomrie, jeho smrť sa bude utajovať celé týždne, ak nie mesiace,“ povedal serveru zdroj z tajných služieb. „Existuje aj možnosť, že už je mŕtvy,“ dodal. Upozornil tiež, že takéto informácie sa teraz nedajú zistiť.

zdroj: mirror.co.uk

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com