9 znakov, ktoré dokazujú prítomnosť zosnulého v našom okolí!

Úmrtie blízkeho soba je jednou z najťažších udalostí, ktoré môže človek zažiť. Mnohí ľudia však veria, že smrťou sa život človeka nekončí a duša milovanej osoby nás bude chrániť navždy.

Niektorí ľudia majú dôkazy, že ich zosnulý dokonca chcel kontaktovať. Možno sa tieto fakty nedajú vedecky potvrdiť, ale niekedy je potrebné mať otvorenú myseľ. Nižšie uvádzame 9 znakov, ktoré môžu naznačovať, že vás chce milovaná osoba kontaktovať.

1. Známa vôňa

Čuch je zmysel, ktorý sa najviac spája so spomienkami. Ľudia, ktorí tvrdia, že ich navštívil zosnulý, často bezdôvodne hovoria o známej vôni konkrétnej osoby. Môže to byť obľúbený parfum alebo vôňa cigariet, ktoré zosnulý fajčil.

2. Stretnutie vo sne

Jednou z najčastejších foriem kontaktu sú sny. Mnohí ľudia mávajú podobné sny, v ktorých ich zosnulý buď pred niečím varuje, alebo im hovorí, že je všetko v poriadku.

3. Predmety, ktoré nie sú na svojom mieste

Predmet, ktorý bol nejakým spôsobom blízky zosnulému, sa nečakane ocitol mimo miesta? Znamená to, že duša zosnulého nás chce kontaktovať.

4. Cítime prítomnosť zosnulého

Jedným z ďalších prejavov je, že cítime prítomnosť zosnulého a nedokážeme tento pocit presne opísať. My to jednoducho vieme

5. „Náhodná“ pieseň

Ak zrazu počujete „svoju“ pieseň presne v momente, keď ste mysleli na svojho milovaného – môže to byť znamenie.

6. Blikajúce svetlá

Znie vám to ako scéna z filmu? Môže byť tiež znamením prítomnosti zosnulého.

7. Známe čísla

Ak si po smrti začnete všímať čísla, ktoré pre vás niečo znamenali, napríklad dátum narodenia, šťastné číslo, výročie, znamená to, že sa s vami zosnulý snaží komunikovať

8. Neviditeľný dotyk

Mnohí z nás môžu po smrti milovanej osoby občas pocítiť jemný dotyk na ramene alebo teplo na druhej strane postele.

9. Špeciálne chovanie zvierat

Mnohí ľudia veria, že duše zosnulých sa snažia komunikovať prostredníctvom zvierat. Ak nás po smrti človeka často navštevuje zviera, znamená to, že duša milovaného človeka je nablízku.

Toto bol zoznam všetkých najčastejších príznakov. Máte vy alebo niekto z vašej rodiny podobné skúsenosti?

Zdieľajte tento článok so svojimi priateľmi na Facebooku!

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com