9 užitočných trikov pre tých, ktorí nestihli schudnúť do plaviek. Bod číslo 2 vás utvrdí !

Ukážkové dievčenské telo nedosiahnete za deň. Zaberie to veľa času a námahy. Dokonca podľa ‚Obesity Medicine Association‘ dievčatá, ktoré sú nízke, ťažšie strácajú kilogramy. Štúdie dokázali, že nižšie dievčatá majú pomalší metabolizmus.

Treba však pochopiť, že každý z nás je iný. Niekto je chudý, niekto tučný. Niekto si rád zašportuje o 6 hodine večer a niekto iný zas ocení dobrý kúsok pizze a coca-coly. Kľúč k bezchybnému vzhľadu sa však skrýva v sebadôvere a pokoji.

Dneska sa s vami podelíme o zopár rád o tom, ako môžete vyzerať dokonalo aj bez toho, aby ste stratili niekoľko kilogramov.

1. Správna póza na fotografii:
Vedeli ste, že to ako vyzeráte na fotografii dosť záleží od toho, v akej pozícii ste? Obrázok vľavo je príkladom dobrého držania tela s napnutým bruchom, pričom telo je mierne otočené smerom k fotoaparátu. Na fotografii napravo žena stojí bokom od kamery s bruškom vonku. Najlepšie je, keď na fotografii dáte jednu nohu dopredu, trošku sa natočte bokmi a vytvoríte vzhľad chudšieho tela. Foťte sa zhora, pretože fotografovanie zospodu môže pôsobiť, že vyzeráte pribratejšie, než akí v skutočnosti ste.

2. Vyberte si správne plavky:
Dámy s krivkami vo všeobecnosti vyzerajú lepšie v jednodielnych plavkách, alebo v dvojdielnych s vysokým pásom. Pre tie, ktoré majú väčšie prsia, je dôležité, aby si zadovážili pevnú podprsenku.

3.Opálenie alebo falošné opálenie:
Nie je žiadnym tajomstvom, že opálené nohy vyzerajú viac atraktívnejšie a štíhlejšie. Pokúste sa získať nejaké opálenie – a ak to nemôžete, stačí použiť falošné opálenie. Vzhľadom k tomu, tento typ opálenia môže byť niekedy problematický, uistite sa, že vaše nohy sú stále hydratované. Vytvára to ilúziu hladších a tenších nôh.

4. Noste opätky:
Nohy vyzerajú oveľa štíhlejšie v topánkach na opätkoch, hlavne tie, ktoré sú zašpicatené. Tento typ topánok taktiež opticky zdvihne váš zadok, a celé telo bude vyzerať úžasne.

5. Vyberajte si pekné oblečenie:
Vyberajte si oblečenie, ktoré vám dokonale sadne. Nevyberajte si také, ktoré je príliš malé alebo veľké na vás, pretože budete vyzerať pribratejšie. Noste šaty, ktoré poukazujú na váš pás, alebo odhaľujú vaše nohy.

6. Investujte do sťahovacieho pásu:
Ak chcete nosiť určitý odev, no upozorňuje na vaše problémové oblasti, skúste nosiť sťahovací pás. Investujte do dobrého páru, ktorý vám pomôže zbaviť sa veľkého brucha. Niektoré typy sú dokonca vytvorené tak, aby zdvihli zadok.

7. Upozornite na váš pás:
Zvýraznenie pásu pomáha vytvoriť ženskú siluetu a zakryť niekoľko kilogramov. Nemusíte si hneď kupovať oblečenie, ktoré poukazuje na pás, stačí, ak si kúpite opasky a zvýraznite si tak pás.

8. Pokúste sa vyhnúť jedlám, ktoré vás nafukujú:
Niektoré potraviny majú tendenciu nafukovať naše brucho, kvôli čomu vyzeráme pribratejší. Medzi tieto nebezpečné potraviny patria fazuľa, cesnak, brokolica, kapusta a podobne. Pokúste sa obmedziť príjem týchto druhov potravín.

9. Nehrbte sa:
Je veľmi dôležité to, ako sedíte a stojíte. Naše brucho pôsobí tak plocho, vďaka čomu vyzeráte chudšie, nehovoriac o tom, že je to skvelé pre vaše zdravie. Držte chrbát rovno.

Vyskúšate niektorý z týchto trikov? Zdieľajte svoj názor s nami v komentároch nižšie!

ZDROJbrightside.me

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com