9 ročné dievča si z dlhej chvíle zahralo na klavír na letisku. Okoloidúcim svojou hrou vybila dych!

Hra na hudobný nástroj je jeden z najkrajších koníčkov, aké človek môže mať. Existujú ľudia, ktorí pre to, aby hrali musia denne cvičiť a ich hranie je vyslovene vydreté, avšak sú aj takí, ktorí sa s hudobným talentom narodia a ide im to akosi samé. Často krát nás vedia prekvapiť najmä deti s ich talentom a skvelou hrou, za ktorú by sa nemusel hanbiť nejeden profesionálny hudobník.

Veľký talent a neodškriepiteľnú vášeň ku hre na klavír má aj malá, len 9 ročná Diane. Ukazuje to video, na ktorom Diane hrá so svojou staršou sestrou Camille, ktorá Diane sprevádza hrou na husle. Aby ľuďom rýchlejšie ubiehal čas na letiskách alebo železničných staniciach, často tam býva umiestnený klavír, na ktorom si ktokoľvek môže zahrať. Takto si čas krátila aj Diane so svojou sestrou Camille, keď čakali na rodičov.

Okoloidúci ľudia boli ohúrení hrou týchto dvoch dievčat a najmä hrou malej Diane. Dievčatá sa z dlhej chvíľky rozhodli zahrať si notoricky známu skladbu Hallelujah. Ich prevedenie tejto skladby ľuďom na letisku v Rotterdame zobralo dych. Šikovné 9 ročné dievčatko sa za svoju hru rozhodne nemusí hanbiť.

ZDROJyoutube.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com