8-ročný chlapček si sťažoval na bolesť: Neuveríte čo mu našli lekári v bruchu!

Nie všetky hračky určené pre deti, sú naozaj vhodné. Rodičia často krát nakupujú svojím deťom rôzne druhy hračiek. Aj keď sa po väčšine riadia upozornením od koľkých rokov je daná hračka povolená, nie stále to však takto musí byť. O svojom vedia aj rodičia 6-ročného Mikaha Arvidsona z amerického Utahu.

Ten sa údajne počas Halloweenskej noci hral so svojím mladším bratom. Zobral mu hračku a schovával si ju v ústach. Čo však čert nechcel, hračka obsahovala 14 malých magnetov, ktoré malý chlapec nešťastnou náhodou prehltol. Sám si to nejako neuvedomil, až kým nezačal mať neznesiteľné bolesti vo svojom bruchu.

Rodičia s ním okamžite odišli do nemocnice, kde mu na snímkach z röntgenu našli už spomínané magnety. Lekári ho okamžite previezli na operačnú sálu, kde mu ich z brucha vybrali.

Mladý chlapček chce varovať všetky deti, aby si dávali pozor. Najhoršie na tom celom je, že táto hračka bola určená pre deti trpiace autizmom. Preto by si všetky deti a aj rodičia mali dávať pozor, aké hračky sa vyskytujú v ich domácnosti.

ZDROJfacebook.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com